Wtorek, 19 lutego 2019

imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

RSS

II Wodzisławski Dzień Fitness

07.12.2018 10:00 | 0 komentarzy | EK

24 listopada w Szkole Podstawowej nr 28 w Wodzisławiu Śląskim odbył się II Wodzisławski Dzień Fitness.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Imprezę, która zgromadziła wielu sympatyków sportu nie tyko z Wodzisławia, honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Mieczysław Kieca.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez FitActive Studio Ewę Hojka (www.fitactive-studio.pl), Fitolkę Aleksandrę Trocińską oraz Miasto Wodzisław Śląski.

Dla uczestniczek i uczestników wydarzenia przygotowano m.in. pakiety powitalne zawierające zdrowy posiłek w formie sałatki i napoju izotonicznego. Były również konkursy z nagrodami, barek z kawą, herbatą i zdrowymi przekąskami oraz stoiska wystawców. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko trenerów personalnych i dietetyka, gdzie uczestnicy mogli skorzystać z porad oraz dokonać analizy składu ciała.

Program wydarzenia był bardzo różnorodny i przewidziany dla osób w każdym wieku, o różnej kondycji i stopniu wytrenowania m.in. trening funkcjonalny, HIIT (Hight Intensity Interval Training), Salsation, Tabaty, Stretching. Po zajęciach odbyły się liczne konkursy z nagrodami.

W tym roku spokojnie można było zabrać ze sobą swoje pociechy, które pod okiem animatorki z Zoolandii świetnie się bawiły podczas gdy ich rodzice bez obaw o ich bezpieczeństwo mogli oddać się ćwiczeniom.

Tekst sponsorowany