środa, 23 października 2019

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Mikołajkowa zbiórka dla schroniska. Pomóż zwierzętom przetrwać zimę

05.12.2018 13:00 | 1 komentarz | mad

W niedzielę 9 grudnia na parkingu Auchan będzie przeprowadzana zbiórka na rzecz raciborskiego schroniska.

Mikołajkowa zbiórka dla schroniska. Pomóż zwierzętom przetrwać zimę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Nie mieliśmy jeszcze okazji współpracować ze schroniskiem, ale liczymy na to, że ta akcja będzie jedną z wielu które zorganizujemy – mówi Judyta Krzesiwo, która przedsięwzięcie organizuje wspólnie ze swoją koleżanką Justyną Kowol. Przyłączył się również Vag Racibórz, czyli lokalna organizacja, która łączy sympatyków samochodów. - Lubimy angażować się w różne akcje i pomagać innym. Tak się złożyło, że w tym roku postanowiliśmy sami coś zorganizować i zdecydowaliśmy, że naszą pomoc otrzyma raciborskie schronisko dla bezdomnych zwierząt – zauważa Judyta.

W ramach akcji zbierane będą m.in. koce, kołdry, poduszki, karmy dobrej jakości, żwirek dla kotów, smycze czy łopatki do czyszczenia kocich kuwet.

- Zbliżają się święta, każdy z nas spędzi je z najbliższymi w domu przepełnionym miłością i świąteczną atmosferą. Święta to czas wdzięczności i dawania czegoś od siebie więc nie zapominajmy o czworonogach ze schroniska, które potrzebują tak niewiele, a jednak często są niezauważalne i zapomniane – komentują organizatorzy.

Akcja odbywać się będzie w godzinach od 15:00 do 20:00. Szczegóły TUTAJ.