Czwartek, 17 października 2019

imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

RSS

Świadectwo pracy, pióro i kwiaty. Kuźnia Raciborska pożegnała Michała Fitę [ZDJĘCIA]

28.11.2018 16:02 | 2 komentarze | mad

Nie mówię "żegnam", ale mówię "do widzenia" – takimi słowami pożegnał się Michał Fita, na zwołanej na 28 listopada sesji Rady Miejskiej w Kuźni Raciborskiej. To tutaj przez prawie dziesięć lat pełnił funkcję dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji.

Świadectwo pracy, pióro i kwiaty. Kuźnia Raciborska pożegnała Michała Fitę [ZDJĘCIA]
Michał Fita dziękujący za współpracę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

M. Fita został pożegnany przez burmistrza Pawła Machę, wiceburmistrzynię Sylwię Brzezicką-Tesarczyk oraz przewodniczącego rady Radosława Kasprzyka. Na pożegnanie otrzymał świadectwo pracy, kwiaty oraz komplet: pióro i długopis. Ta decyzja podyktowana jest faktem, że został powołany na stanowisko wiceprezydenta miasta Racibórz.

Paweł Macha podziękował za dobrą współpracę, takie same słowa padły ze strony Michała Fity. Następnie szef Kuźni Raciborskiej poinformował, że obowiązki po M. Ficie przejęła Anna Kijek, dotychczasowa kierownik instruktorów; funkcję będzie pełniła do czasu wyboru nowego szefa ośrodka. Stosowny konkurs ma być ogłoszony w grudniu; w styczniu ma być wiadomo, kto przejmie stery po zastępcy Dariusza Polowego.

Michał Fita od razu po pożegnaniu opuścił Urząd Stanu Cywilnego w Kuźni Raciborskiej, czyli miejsce, w którym odbywa się sesja. Wychodząc oznajmił: Nie mówię "żegnam", ale mówię "do widzenia".

Więcej o omawianym temacie we wtorkowych „Nowinach Raciborskich” (4.12).

Ludzie:

Dariusz Polowy

Dariusz Polowy

Prezydent Miasta Racibórz.

Michał Fita

Michał Fita

Wiceprezydent miasta Racibórz

Paweł Macha

Paweł Macha

Burmistrz Kuźni Raciborskiej.