Poniedziałek, 21 października 2019

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Kultura

Clock Machine na Końcu Świata. Rozdajemy zaproszenia!

27.11.2018 19:12 | 0 komentarzy | mad
Ostatnia aktualizacja: 30.11.2018 10:04

Mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie. Grupa Clock Machine przyjeżdża do Raciborza z materiałem zapowiadającym nową płytę.

Clock Machine na Końcu Świata. Rozdajemy zaproszenia!
fot. Ula Kocjan
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

AKTUALIZACJA. Zaproszenia otrzymują Marek Magot i Magdalena Mazur. Gratulujemy!


Clock Machine wraca z albumem, który dogłębnie analizuje różne oblicza relacji międzyludzkich. Z piosenkami o próbach odnalezienia wspólnego języka z drugim człowiekiem. O słodkich sukcesach i gorzkich porażkach. Premiera już w nowym roku

Koncert na Końcu Świata odbędzie się w piątek 30 listopada o godzinie 20.00. Bilety w cenie 35 złotych można zakupić online TUTAJ lub w barze (ul. Karola Miarki 3a).


Do rozdania mamy dwie podwójne wejściówki na koncert zespołu Clock Machine - 30 listopada na Końcu Świata. Co należy zrobić?

Wystarczy skomentować post mówiący o tej zabawie na facebookowym fanpage'u portalu Nowiny.pl. W komentarzu należy zaznaczyć dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać wejściówkę. Wygrają opinie, które zbiorą największą liczbę „lajków”. Nagrodę otrzymają dwie osoby (post znajduje się TUTAJ).

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 30 listopada, do godz. 10:00. Wejściówki zostaną rozlosowane wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe opisane w regulaminie. Po zakończeniu konkursu wyniki podane zostaną w portalu Nowiny.pl, skontaktujemy się ze zwycięzcami również w wiadomości prywatnej na Facebooku, prosimy więc o baczne sprawdzanie folderu „inne”.

Pamiętajcie! Komentarz należy dodać pod postem na Facebooku portalu Nowiny.pl, a nie w portalu Nowiny.pl. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ oraz regulaminem, który znajduje się TU.