Wtorek, 28 stycznia 2020

imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

RSS

Kultura

Zbigniew Woźniak czytał w Muzeum książkę "Całkiem serio, choć niekoniecznie"

23.11.2018 19:13 | 0 komentarzy | ma.w

Związany z Raciborzem od 29 lat, a od 15 zamieszkały w Wojnowicach Zbigniew Woźniak - biznesmen i laureat nagrody starosty Mieszko AD - zaprezentował w Muzeum swoją nową propozycję wydawniczą. Książka nosi tytuł "Całkiem serio, choć niekoniecznie".

Zbigniew Woźniak czytał w Muzeum książkę "Całkiem serio, choć niekoniecznie"
Z Marianem Szlapańskim autor książki zna się m.in. z Gwiazdki Serc gdzie obaj wystąpują
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ciągu czterech lat od swego literackiego debiutu autor napisał 4 książki. Zaczynał od powieści sensacyjnej, ale obecnie skupia się na refleksjach i satyrze. Na promocję do Muzeum zaprosił liczne grono swoich sympatyków. Sam odczytywał fragmenty nowej pozycji i wspomagały go w tym dwie młode aktorki teatru Irrealis (goszczącego ze spektaklami parokrotnie w wojnowickim pałacu).

Jak powiedział o swoim nowym dziele Z. Woźniak są to dwie książki w jednej, które można czytać otwierając inną książkę, z każdej strony okładki. Zawartość stanowią aforyzmy, sentencje i maksymy życiowe. - W tych zacnych murach nie mogę poruszyć pewnych tematów, które podjąłem w mojej książce - uśmiechał się Z. Woźniak znany z korzystania w swojej twórczości wątków erotycznych.

Publiczność wieczoru literackiego z konieczności musiała zostać w ciepłym odzieniu, bo Muzeum boryka się z awarią ogrzewania.