Piątek, 19 kwietnia 2019

imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

RSS

Katolik Group poszukuje pracownika!

19.11.2018 13:15 | 1 komentarz | MK

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kolejne osoby do pracy w naszym zespole na stanowisko: Specjalista ds. handlu ze znajomością j. rosyjskiego lub ukraińskiego.

Katolik Group poszukuje pracownika!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Stanowisko: Specjalista ds. handlu ze znajomością j. rosyjskiego lub ukraińskiego

Miejsce pracy: KIETRZ

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację planów sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie klientów wraz z negocjowaniem warunków handlowych.

Poszukujemy osoby nastawionej na osiąganie wyników, o bardzo dobrej organizacji pracy oraz swobodnie posługującej się językiem rosyjskim lub ukraińskim w mowie i piśmie.

Oferujemy stabilne, atrakcyjne warunki zatrudnienia, wszelkie niezbędne narzędzia pracy, szkolenie oraz możliwości rozwoju.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest idealna dla Ciebie, prosimy o kontakt i przesłanie nam swoje aktualne CV. Tel: 668 122 914, e-mail: olx@katolikgroup.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Materiał zewnętrzny