Poniedziałek, 8 marca 2021

imieniny: Beaty, Wincentego, Jana

RSS

Już wkrótce otwarcie lodowiska w Pszowie

08.11.2018 19:00 | 1 komentarz | juk

Miłośnicy zimowych sportów mogą już szykować się na lodowe atrakcje! Lodowisko w Pszowie rusza na początku listopada.

Już wkrótce otwarcie lodowiska w Pszowie
Fot. lodowisko.pszow.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Amatorzy jazdy na łyżwach mogą już ostrzyć swój sprzęt. Choć za oknami widać jeszcze jesienną aurę to do Pszowa zawitają niedługo mrozy. Umożliwią one rozpoczęcie sezonu ślizgawek na miejskim lodowisku.

Otwarcie sezonu zaplanowano na 9 listopada. Z tej okazji dla miłośników zimowych sportów przygotowano niespodziankę. – Wszyscy, którzy odwiedzą lodowisko między godz. 15.30 a 21.00 w dniu otwarcia, nie będą musieli płacić za wstęp – zapowiada Leszek Piątkowski, kierownik lodowiska w Pszowie. Płatne będzie jedynie wypożyczenie łyżew i inne usługi. 9 listopada przygotowano również muzyczną imprezę. Od godz. 21.30 odbędzie się disco ślizgawka. Chętni na to wydarzeni będą musieli kupić już bilet wstępu.

Cennik biletów nie uległ zmianie. Osoby do 18 lat zapłacą 5 zł, a osoby powyżej 18 roku życia 7 zł. Dzieci do lat 6 wstęp na lodowisko mają bezpłatny (jeżeli są pod opieką pełnoletniego opiekuna).

Z ostatniej chwili - opóźnienie w otwarciu lodowiska! Leszek Piątkowski informuje nas, że wczoraj (7.11) w godzinach wieczornych na terenie lodowiska miała miejsce nagła przerwa w dostawie prądu. - Awarii uległ nasz agregat chłodniczy. Działa tylko połowa układu chłodzenia, którą nie jesteśmy w stanie zamrozić tafli przy obecnych warunkach atmosferycznych - mówi. - W związku z tym otwarcia sezonu w zaplanowanym terminie nie będzie. Musimy zaczekać na ochłodzenie i naprawę agregatu. Przepraszamy za utrudnienia - dodaje.

(juk)