środa, 23 stycznia 2019

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Prośba o pomoc dla Sylwii z Marklowic

08.11.2018 12:03 | 0 komentarzy | MaSo

1 czerwca w wyniku pęknięcia naczyniaka w prawej półkuli mózgu Sylwia Szulik (żona i matka dwóch wspaniałych córek) przeszła operację, która ratowała jej życie. Niestety skutki wylewu do mózgu były tak ogromne, że nie odzyskała świadomości do dnia dzisiejszego.

Prośba o pomoc dla Sylwii z Marklowic
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pozostaje w śpiączce nieokreślonej ale dzielnie walczy, otwiera oczy, zaczęła poruszać delikatnie rękoma i stopami, dlatego też 4 listopada rodzina przewiozła ją do Ośrodka rehabilitacyjno-wybudzającego prof. Jana Talara „Gołębi Dwór” w Iławie około 550km od domu. Podjęte zostało leczenie wybudzania oraz rehabilitacji Sylwii. Niestety ośrodek ten nie jest refundowany. Miesięczny koszt leczenia to 17 tysięcy złotych plus koszt transportu oraz środki do pielęgnacji około tysiąca złotych miesięcznie.

17-18.11.2018 odbędzie się sprzedaż cegiełek, przed i po każdej mszy świętej w Parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Marklowicach oraz Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Marklowicach (Chałupkach).

25.11.2018 w godzinach 8.00-18.00 w sali parafialnej przy Parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Marklowicach odbędzie się kiermasz świąteczny.

16.12.2018 o godzinie 14.00 odbędzie się KONCERT CHARYTATYWNY w Parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Marklowicach na którym wystąpią między innymi Dzieci Maryi, Oaza, Zespół Retro, Iwona Fojcik z zespołem oraz Sebastian Koch.

Dochód ze zbiórki w całości zostanie przeznaczony na rehabilitacje, środki specjalistyczne do opieki Sylwii oraz sprzęt medyczny.

Za wszelką okazaną  pomoc rodzina składa serdeczne podziękowania.