Wtorek, 21 stycznia 2020

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Wybierają najlepszych absolwentów śląskich uczelni. Wśród nominowanych przedstawiciele raciborskiej PWSZ

08.11.2018 09:34 | 0 komentarzy | d

Plebiscyt Absolwent XXI wieku ma na celu promocję uczelni i szkół wyższych. Obecnie trwa głosowanie internetowe.

Wybierają najlepszych absolwentów śląskich uczelni. Wśród nominowanych przedstawiciele raciborskiej PWSZ
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ludzie sukcesu z całego województwa

Plebiscyt Absolwent XXI wieku rozpoczął się już w lipcu tego roku. To właśnie wtedy mieszkańcy województwa śląskiego oraz znajdujące się w nim uniwersytety, pomogli w wyborze ponad 100 kandydatów, mających szansę zdobycia głównej nagrody w sześciu kategoriach. Należą do nich sport, kultura, nauka, samorząd i polityka, biznes oraz działalność społeczna. Wśród nominowanych znaleźć możemy muzyka i zwycięzcę drugiej edycji programu „Mam Talent” – Marcina Wyrostka, podróżnika, alpinistę Grzegorza Gawlika, polskiego designera i projektanta takich modeli samochodów jak Audi e-Tron czy Audi e-Tron Quattro – Kamila Łabanowicza, ale też dwie absolwentki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu: Monikę Kołodzej-Mrosek oraz Agnieszkę Grzegorzycę. 

Już można głosować

Finał odbędzie się 10 grudnia. Do końca listopada można oddawać głosy na faworytów. Zwycięzcy każdej z kategorii otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz statuetki. Szczegóły TUTAJ.

- Całe wydarzenie ma na celu pokazanie przyszłym studentom, że dzięki swojej pasji i zapałowi oni również mają szansę na osiągnięcie sukcesu – zauważają organizatorzy.

Wszystkie osoby, które do 30 listopada wezmą udział w internetowym głosowaniu, pomogą wesprzeć Fundację „Dziecięce Marzenia” z Bielska-Białej. Organizator zdecydował się przekazać za każdy oddany głos 1 zł na rzecz potrzebujących.