Wtorek, 19 lutego 2019

imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

RSS

Biblioteka w Wodzisławiu organizuje spotkanie z Andrzejem Mellerem

08.11.2018 09:27 | 0 komentarzy | AgaKa

Andrzej Meller to autor książek o tematyce blisko i środkowowschodniej. Jest polskim dziennikarzem, pracującym głównie jako reportażysta i korespondent wojenny. Z wykształcenia antropolog kultury, z zawodu reporter, z pasji podróżnik. Od 17 roku życia jest w drodze. Poza Polską spędził kilkanaście lat.

Biblioteka w Wodzisławiu organizuje spotkanie z Andrzejem Mellerem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
listopad
27 wtorek

Spotkanie z Andrzejem Mellerem

Start 27.11.2018 o godz. 17:00 wstęp wolny

Ostatnie trzy lata mieszkał z żoną w wietnamskiej wiosce rybackiej Mui Ne. Swoje wędrówki rozpoczął od Syberii i rosyjskiego Dalekiego Wschodu, potem przez lata pisał reportaże z Kaukazu, Indii, Iranu, Afganistanu, Sri Lanki, Azji Południowo Wschodniej i arabskiej wioski w Afryce Północnej. Autor trzech książek reporterskich: "Miraż. Trzy lata w Azji", "Zenga Zenga, czyli jak szczury zjadły króla Afryki" (o wojnie w Libii i upadku Muammara Kadafiego) oraz najnowszej "Czołem, nie ma hien. Wietnam jakiego nie znacie".

Spotkanie z Andrzejem Mellerem odbędzie się 27 listopada o godz. 17:00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.