Czwartek, 4 marca 2021

imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława

RSS

Bitamina na Końcy Świata. Mamy dla Was wejściówki!

03.11.2018 14:39 | 0 komentarzy | (q)

Już 8 listopada Przystanek Kulturalny Koniec Świata zaprasza na wyjątkowy koncert! Mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki na występ zespołu Bitamina.

Bitamina na Końcy Świata. Mamy dla Was wejściówki!
fot. Dawid Kałuski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Bitamina nie patrzy na trendy, nie zabiega o promocję, niewiele jej w social mediach, ich strategia to raczej tworzenie szczerej muzyki, nietuzinkowo uderzającej w wrażliwość odbiorcy.

Do zapoznania z zespołem zapraszamy tu: 

bitamina.bandcamp.com

I serdecznie zapraszamy na koncert

8.10.2018, godzina 19:30,

Przystanek Kulturalny Koniec Świata

Ul. Karola Miarki 3a

Bilety: 50 zł


Do rozdania mamy dwie podwójne wejściówki na koncert Bitaminy 8 listopada na Końcu Świata. Co należy zrobić?

Wystarczy skomentować post na fanpage'u portalu Nowiny.pl na Facebooku mówiący o tej zabawie. W komentarzu należy zaznaczyć dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać wejściówkę. Wygrają opinie, które zbiorą największą liczbę „lajków”. Nagrodę otrzymają dwie osoby (post znajduje się TUTAJ).

Zgłoszenia przyjmowane są do środy 7 listopada, do godz. 18:00:00. Wejściówki zostaną rozlosowane wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe opisane w regulaminie. Po zakończeniu konkursu wyniki podane zostaną w portalu Nowiny.pl, skontaktujemy się ze zwycięzcami również w wiadomości prywatnej na Facebooku, prosimy więc o baczne sprawdzanie folderu „inne”.

Pamiętajcie! Komentarz należy dodać pod postem na Facebooku portalu Nowiny.pl, a nie w portalu Nowiny.pl. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ oraz regulaminem, który znajduje się TU.