środa, 11 grudnia 2019

imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

RSS

Dziedzictwo Lenka i lodowisko, które miało przegrać z przystanią. Szczasny z Fitą uderzają w Lenka

02.11.2018 20:01 | 3 komentarze | ma.w

Wpierw Leszek Szczasny stwierdził, że Mirosław Lenk zniszczył obywatelskość w Raciborzu. Na łamach Nowin Raciborskich Michał Fita wskazał, że dotacje unijne na budowę przystani kajakowej można było wydać na zadaszenie lodowiska w OSiR. Spytaliśmy o te zarzuty ich adresata. Prezydent dorzucił od siebie opinię na temat związków Michała Fity z Michałem Wosiem i dotacją Funduszu Sprawiedliwości dla raciborskiego stowarzyszenia Pracowni Przyszłości.

Dziedzictwo Lenka i lodowisko, które miało przegrać z przystanią. Szczasny z Fitą uderzają w Lenka
Radni Leszek Szczasny i Michał Fita oraz prezydent Raciborza Mirosław Lenk
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

W materiałach audio można posłuchać wypowiedzi zarejsterowanych na konferencji prasowej Mirosława Lenka z 31 października na scenie betonowej przy placu Długosza. Bronił się przez zarzutem o małą aktywność w spotkaniach z mieszkańcami i dyskutował na temat wykorzystania pieniędzy przy budowie przystani kajakowej. Pierwszą uwagę sformułował w poniedziałek na spotkaniu Dariusza Polowego z mieszkańcami radny miejski Leszek Szczasny.

Szczasny o dziedzictwie Mirosława Lenka.mp3

Technika kontaktu z mieszkańcami się zmieniła. Mała jest popularność spotkań "na żywo", więcej korzystam z mediów społecznościowych. Trudno bym sobie coś zarzucił w relacjach z raciborzanami - mówił prezydent Raciborza.

Odpowiedź Lenka dla Szczasnego.mp3

Na uwagi Michała Fity opublikowane w Nowinach Raciborskich o lepszym wykorzystaniu środków przyznanych na budowę przystani odparł, że nie było możliwości przesunięcia tych pieniędzy na inne przedsięwzięcia z dziedziny rekreacji czy sportu. Programy unijne były ściśle określone, w tym przypadku związane z rzeką Odrą.

Odpowiedź Lenka dla Fity.mp3

Ludzie:

Michał Fita

Michał Fita

Wiceprezydent miasta Racibórz

Mirosław Lenk

Mirosław Lenk

Radny Miasta Racibórz, były prezydent.