Poniedziałek, 24 lutego 2020

imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy

RSS

Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce policji, miał przy sobie narkotyki

30.10.2018 16:47 | 0 komentarzy | AgaKa

W ręce policjantów referatu patrolowo-interwencyjnego jastrzębskiej komendy wpadł mężczyzna, który posiadał narkotyki. Tym razem zwolennikiem substancji zabronionych okazał się 42-latek, u którego policjanci znaleźli marihuanę oraz ekstasy. Ponadto mundurowi ustalili, iż zatrzymany mężczyzna jest poszukiwany listem gończym. Oprócz kary pozbawienia wolności, wymierzonej wcześniej przez sąd, za posiadanie substancji zabronionych mieszkańcowi powiatu pszczyńskiego grożą teraz 3 lata więzienia.

Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce policji, miał przy sobie narkotyki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W nocy, z poniedziałku na wtorek podczas patrolowania ulicy Pszczyńskiej policjanci zauważyli renault laguna, a w nim trzech mężczyzn, którzy na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać.

W wyniku podjętych czynności okazało się, że jeden z mężczyzn jest poszukiwany listem gończym. Ponadto w trakcie kontroli osobistej 42-latka, mundurowi znaleźli lufki szklane z suszem roślinnym i ekstasy. Tester wykazał, że zabezpieczona substancja to marihuana. Poszukiwany mieszkaniec powiatu pszczyńskiego został zatrzymany i trafił do komendy. Mężczyzna zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu przez sąd karę, a za posiadanie substancji zabronionych mieszkańcowi powiatu pszczyńskiego grożą teraz 3 lata więzienia.