Niedziela, 25 października 2020

imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora

RSS

Dariusz Polowy komentuje wynik wyborów: Raciborzanie oczekują zmiany

22.10.2018 08:25 | 13 komentarzy | żet

Kandydat na prezydenta Raciborza zdobył w I turze głosowania 5110 głosów. Drugie miejsce zajął Mirosław Lenk, na którego zagłosowały 5072 osoby. Kolejne miejsca zajęli: Michał Fita (4643 głosy), Ludmiła Nowacka (2146 głosów) oraz Robert Myśliwy (2143 głosy).

Dariusz Polowy komentuje wynik wyborów: Raciborzanie oczekują zmiany
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 - Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu. Szczególnie zaś dziękuję wyborcom, którzy oddali swój głos na moją osobę i na kandydatów z komitetu „Racibórz może być wielki”. Serdecznie dziękuję wszystkim współpracownikom i osobom wspierającym. Głęboki ukłon w stronę mojej ukochanej żony Elwiry i najmłodszego syna Karola. Ta kampania wyborcza była też ich kampanią - komentuje wynik niedzielnego głosowania Dariusz Polowy.

Sprawdź, jak głosowano w Twojej okolicy (szczegółowe wyniki wyborów w Raciborzu)

Kandydat na prezydenta Raciborza uważa, że wyniki wyborów jednoznacznie wskazują na oczekiwanie zmian w mieście. - Raciborzanie pokazali, że oczekują czegoś więcej niż dostawali do tej pory. Oczekują gospodarza, prawdziwego gospodarza, który będzie wykorzystywał każdą szansę dla dobra miasta i mieszkańców - podkreśla D. Polowy.

Dariusz Polowy uważa, że osoby które głosowały na Michała Fitę i Roberta Myśliwego również liczą na zmianę w Raciborzu. - Różnimy się w szczegółach, ale zgadzamy się co do tego, że nie może być jak dotychczas. Liczę na współpracę w nowej radzie miasta wszystkich, którym dobro Raciborza leży na sercu - dodaje D. Polowy.

II tura wyborów odbędzie się 4 listopada. Dariusz Polowy zapewnia, że jeśli mieszkańcy Raciborza obdarzą go kredytem zaufania, zastąpi zwrot "nie da się" zwrotem "da się, zrobimy to".

Czy przed II turą wyborów dojdzie do debaty pomiędzy Dariuszem Polowy a Mirosławem Lenkiem? D. Polowy nie wyklucza udziału w takim przedsięwzięciu. Zastrzega, że debata musiałaby zostać zorganizowana na takich warunkach, aby nie było wątpliwości co do jej uczciwości.