środa, 21 kwietnia 2021

imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

RSS

Dariusz Polowy czeka na wyniki wyborów w Browarze Rynek [ZDJĘCIA]

21.10.2018 21:00 | 2 komentarze | żet
Ostatnia aktualizacja: 21.10.2018 22:44

Kandydatowi na prezydenta Raciborza towarzyszy rodzina, a także przyjaciele oraz polityczni sojusznicy, m.in. poseł na Sejm RP Czesław Sobierajski.

Dariusz Polowy czeka na wyniki wyborów w Browarze Rynek [ZDJĘCIA]
Z przodu stoją Dariusz Polowy z żoną Elwirą, poseł Czesław Sobierajski, Anna Ronin oraz Leon Fiołka, w drugim rzędzie: Józef Gadzicki, Maciej Gadzicki i Dariusz Łukoszek.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dariusz Polowy nie tylko sprawia wrażenie spokojnego, ale zapewnia, że tak właśnie jest. - Nie odczuwam stresu. Mam co robić, więc jeśli nie wygram, będę zajmował się tym co do tej pory - mówi kandydat na prezydenta Raciborza.

W kuluarach dyskutuje się o wysokiej frekwencji, która w niektórych komisjach w Raciborzu miała wynieść nawet 60-70%.

Na miejscu obecni są sympatycy PiS, RSS Nasze Miasto, czy kandydaci "KWW Dariusz Polowy - Racibórz może być wielki" na radnych miejskich (m.in. Anna Ronin, Piotr Dominiak, Leon Fiołka, Jarosław Łęski, Zuzanna Tomaszewska) oraz powiatowych (m.in. Dawid Wacławczyk, Katrzyna Dutkiewicz, Tomasz Kusy, Dariusz Łukoszek).

- Patrząc na całą kampanię wyborcza, przewidywałem, że tak to będzie wyglądać, czyli że będzie w miarę spokojnie. Jeżeli chodzi o moją osobę, nie doszło do żadnej kryzysowej sytuacji i w pełni udało nam się zrealizować scenariusz, który sobie założyliśmy - mówi D. Polowy.

Wstępne wyniki wyborów w skali całej Polski przyjęto tutaj z umiarkowanym entuzjazmem - co prawda Prawo i Sprawiedliwość zwyciężyło z 32,3% głosów, jednak Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna oraz PSL zdobyły w sumie około 41% (wstępne wyniki sondażowe prezentowane przez TVP Info).

Na pierwsze wyniki wyborów w Raciborzu trzeba będzie poczekać do północy. W portalu Nowiny.pl będziemy publikować je na bieżąco TUTAJ.

- Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach. Dziękuję tym, którzy głosowali na kandydatów KWW Dariusza Polowego. Już teraz gratuluję tym, którzy dostaną się do rady. Pamiętajcie, że na te mandaty pracowała cała drużyna - powiedział D. Polowy podczas wieczoru wyborczego, oczekując wyników wyborów.

Ludzie:

Anna Ronin

Anna Ronin

Radna Miasta Racibórz

Czesław Sobierajski

Czesław Sobierajski

Były poseł na Sejm RP, polityk Prawa i Sprawiedliwości

Dariusz Polowy

Dariusz Polowy

Prezydent Raciborza

Dawid Wacławczyk

Dawid Wacławczyk

Wiceprezydent Raciborza

Leon Fiołka

Leon Fiołka

Przewodniczący Rady Miasta Racibórz.

Piotr Dominiak

Piotr Dominiak

Prezes Stowarzyszenia ASK

Tomasz Kusy

Tomasz Kusy

Radny powiatowy, szef komisji rewizyjnej i klubu PiS

Zuzanna Tomaszewska

Zuzanna Tomaszewska

Radna Miasta Racibórz, szefowa komisji oświaty