środa, 23 stycznia 2019

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Ludmiła Nowacka o finansowaniu kampani wyborczej [OŚWIADCZENIE]

17.10.2018 13:01 | 1 komentarz | ma.w

Komitet Wyborczy Łączy nas Racibórz, działający na rzecz kandydata na Prezydenta Miasta Raciborza Ludmiły Nowackiej, w związku z ochroną danych osobowych osób wspierających finansowo prowadzoną kampanię wyborczą nie był w stanie udostępnić tych danych, bowiem wpłacane na rzecz Komitetu kwoty nie przekroczyły w żadnym z przypadków kwoty minimalnego wynagrodzenia za pracę.

Ludmiła Nowacka o finansowaniu kampani wyborczej [OŚWIADCZENIE]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W związku z powyższym Komitet Wyborczy Łączy nas Racibórz obowiązany był do uzyskania zgód osób sponsorujących na udostępnienie ich danych. Niezwłocznie więc zwrócił się o wyrażenie zgody na udostępnienie takich danych przez osoby sponsorujące, których to zgód nie udało się pozyskać przed dniem opublikowania materiału prasowego przez gazetę "Nowy Raciborskie" w wydaniu nr 42 z 16 października 2018 roku.

Zapewniam równocześnie, iż w komitecie wciąż trwają prace nad zebraniem stosownych zgód, tak aby jeszcze przed wyborami lista wszystkich osób wspierających finansowo Komitet Wyborczy Łączy nas Racibórz została opublikowana.

Ludmiła Nowacka


Zobacz również:

Ludzie:

Ludmiła Nowacka

Ludmiła Nowacka

dyrektor ZSOMS w Raciborzu, radna miasta Racibórz, była zatępca prezydenta miasta Racibórz.