Wtorek, 26 marca 2019

imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora

RSS

Kultura

Jesienne spotkanie w Klubie Malucha [ZDJĘCIA]

11.10.2018 08:23 | 0 komentarzy | d

Filia nr 2 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu słynie z różnorodnej oferty kulturalnej. Za nami comiesięczne tematyczne spotkanie dla najmłodszych w Klubie Malucha. To nie koniec, bo biblioteka jeszcze w tym miesiącu zaprosi na spotkania Klubu Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu i Klubu Rodzica.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Do Klubu Malucha zapukała jesień. Przybyłe na spotkanie dzieci wykonały z pomocą swoich rodziców łańcuch z papierowych liści, układały jesienne puzzle i ozdabiały panią Jesień. Przeczytano także opowiadanie „Jesienne liście”. Maluchy świetnie poradziły sobie z posegregowaniem zgromadzonych w bibliotece darów jesieni: kasztanów, żołędzi, szyszek czy jarzębiny. Na koniec przypomniano o przyniesieniu pluszowych misiów na kolejne, listopadowe spotkanie – relacjonuje Magdalena Pordzik-Paskuda z MiPBP w Raciborzu.

Biblioteka przypomina, że 23 października o godz. 16.30 w fili przy Bielskiej 12 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu, w którym gościć będzie pasjonatka dogoterapii Jarosława Kolorz i jej czworonożna przyjaciółka. Natomiast 25 października o godz. 12.00 w Klubie Rodzica, w ramach projektu „Integracja dla książki” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury odbędzie się spotkanie z Wojciechem Widłakiem – autorem książek dla dzieci, długoletnim redaktorem miesięcznika „Dziecko”.

źródło: MiPBP w Raciborzu.