Poniedziałek, 9 grudnia 2019

imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy

RSS

Kwiaty na Dzień Nauczyciela? Flowerbox będzie idealny!

09.10.2018 10:36 | 2 komentarze | (s)

Dzień Nauczyciela to święto, z którego okazji najchętniej wręczamy kwiaty. Doskonale wyrażają one bowiem szacunek oraz wdzięczność za wysiłek wkładany przez każdego nauczyciela w edukację oraz wychowanie naszych dzieci. Osoby, które pragną w naprawdę wyjątkowy sposób uhonorować wychowawcę lub ulubionego nauczyciela swoich dzieci zamiast tradycyjnej wiązanki powinny w tym roku wybrać nowoczesny flowerbox, czyli trwałe kwiaty w pudełku. Czym flowerbox wyróżnia się spośród innych kompozycji ciętych kwiatów i dlaczego warto wybrać właśnie go na Dzień Nauczyciela?

Kwiaty na Dzień Nauczyciela? Flowerbox będzie idealny!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trwałe cięte róże zamknięte w estetycznym pudełku

Flowerbox to modnie wyglądająca nowoczesna kompozycja florystyczna umieszczona w tekturowym pudełku. Po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży kilka ładnych lat temu w Emiratach Arabskich i Rosji i bardzo szybko zdobyły serca miłośników kwiatowych niespodzianek na całym świecie. Wszystko z powodu ich nietypowego, oryginalnego wyglądu oraz wysokiej trwałości, jakiej nie jest w stanie zaoferować żadna inna kompozycja kwiatowa.

Swoją długotrwałą świeżość flowerbox zawdzięcza unikalnej metodzie przygotowania. Cięte, starannie wyselekcjonowane róże umieszczone są na specjalnej gąbce florystycznej, której zadaniem jest dostarczanie łodyżkom kwiatowym wody oraz substancji odżywczych. Dzięki temu tradycyjne kwiaty w pudełku zachowują świeżość przez ok. 5 dni od daty ich dostawy oraz nie wymagają dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Zalety te docenią wszyscy nauczyciele, gdyż flowerbox może zostać ustawiony w sali lekcyjnej oraz wspaniale zdobić wnętrze podczas prowadzonych zajęć.

Tradycyjny flowerbox czy wieczne róże w pudełku?

Flowerboxy to unikalne kompozycje kwiatowe występujące w dwóch wariantach. Pierwsza z nich to cięte kwiaty, które zachowują świeżość przez kilka dni od daty ich wręczenia, czym wyróżniają się od klasycznych wiązanek kwiatowych oferujących znacznie mniejszą trwałość.

Drugą, wartą rozważenia propozycją kwiatowego podarunku z okazji Dnia Nauczyciela, jest z kolei flowerbox z tzw. wiecznymi różami. To unikalna, nowoczesna kompozycja kwiatowa, która nie ma sobie równych wśród innych ciętych kwiatów. Wieczne róże umieszczone w tekturowym pudełku oferują bowiem trwałość oraz atrakcyjny wygląd przez 2 lata od dnia ich podarowania. To znakomity pomysł na prezent zwłaszcza dla wychowawców oraz ulubionych nauczycieli naszych dzieci, których chcielibyśmy uhonorować w naprawdę wyjątkowy sposób.

Flowerbox idealny dla niej i dla niego

Mimo tego, że w polskiej tradycji przyjęło się wręczanie kwiatowych upominków głównie dla kobiet, warto wiedzieć, że także panowie bardzo chętnie je otrzymują. Cięte kwiaty w pudełku to więc idealny podarunek zarówno dla pań nauczycielek, jak i panów nauczycieli. Ich zaletą jest bowiem możliwość dopasowania kolorystyki zarówno samych ciętych kwiatów, jak i barwy ich pudełek do płci osoby obdarowywanej.

Dla kobiety w ramach kwiatowego podarunku najlepiej sprawdzą się klasyczne różowe, kremowe lub białe róże umieszczone w pudełkach, dla panów z kolei z okazji Dnia Nauczyciela warto wręczyć flowerbox z kwiatami w kolorze białym, granatowym lub czarnym.

Partnerem artykułu jest Rose du Chateau oferująca: flowerbox - więcej na RoseDuChateau.com.

Materiał zewnętrzny