środa, 16 października 2019

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

Ślub od pierwszego wejrzenia. Raciborzanin w telewizji TVN

09.10.2018 07:20 | 1 komentarz | mad

Pochodzący z Raciborza Przemek szuka miłości. Postanowił ją znaleźć za pośrednictwem telewizji, a konkretnie stacji TVN i programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Pierwszą odsłonę (odc. 5, sezon 3) z jego udziałem mogliśmy oglądać tydzień temu (program emitowany jest w poniedziałki o godzinie 22.30), w tym tygodniu nastąpiła kontynuacja miłosnej historii.

Ślub od pierwszego wejrzenia. Raciborzanin w telewizji TVN
fot. TVN.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przemek jest byłym zawodnikiem pływackim, a obecnie trenerem pływania. Aktualnie mieszka i pracuje w Krakowie, jest pracoholikiem. Ponadto studiuje od 11 lat i do chwili obecnej mieszka w akademiku. – Jakiś romantyk ze mnie jest – mówi o sobie.

Eksperci znaleźli dla raciborzanina kandydatkę na żonę, 25-letnią Martynę pochodzącą z Siedlec, która od ośmiu lat mieszka w Warszawie i pracuje jako przedstawiciel w firmie farmaceutycznej. Z wykształcenia jest dietetykiem. – Na pewno teraz bardziej skupiam się na pracy, niż jakbym miała kogoś. Gdybym miała drugą osobę, to chciałabym z nią spędzać czas. Wydaje mi się, że wszystko inne mam, nie mam tego mężczyzny obok siebie – zdradziła. 

W 6 odcinku nastąpiła kontynuacja historii, najpierw Martyna i Przemek poinformowali swoich bliskich, ekipa telewizji TVN pojawiła się więc w Siedlcach i Raciborzu. Rodzice Przemka byli pozytywnie nastawieni do planów syna. – Rodziców zawsze będę mógł zapytać o poradę, nawet jak się nie zapytam to i tak będą doradzać, więc nigdy się z tego nie wyrwę – mówił z uśmiechem na twarzy. Rodzice życzyli Przemkowi, aby „była to prawdziwa miłość”.

Nie zabrakło wieczoru kawalerskiego. Pokazano też wieczór panieński, w trakcie którego Martyna wyznała, że boi się, że parter zaproponowany przez ekspertów będzie brzydki. - Wieczór zdominowały rozmowy o wyglądzie pana młodego, jeśli uczestnicy tego eksperymentu skupią się tylko na atrybutach fizycznych, popełnią podstawowy błąd. Eksperci ostrzegają, aby nie wpadli w pułapki swoich i cudzych oczekiwań – podsumował lektor.

Czy Martyna powie „tak” Przemkowi, który nie wygląda jak z snów jej koleżanek? O tym najprawdopodobniej przekonamy się w następnym odcinku.

Program można zobaczyć TUTAJ.


„Ślub od pierwszego wejrzenia” to program emitowany w stacji TVN od 2016 roku. Uczestnicy dopiero na ślubnym kobiercu dowiadują się, z kim wezmą ślub. Za dobór par odpowiadają eksperci, po uprzednich badaniach. Na koniec serii, narzeczeni decydują się czy zostają ze sobą, czy biorą rozwód.