środa, 16 października 2019

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

Urzędnicy chcą wiedzieć, gdzie Fita będzie częstować kawą

05.10.2018 09:32 | 9 komentarzy | żet

Kampania wyborcza w Raciborzu nabiera rumieńców. Urzędnikom nie spodobało się, że Michał Fita i jego kandydaci na radnych jeżdżą po mieście bezkarnie ze stolikiem kawowym.

Urzędnicy chcą wiedzieć, gdzie Fita będzie częstować kawą
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- W celu skoordynowania kampanii wyborczej z innymi wydarzeniami na terenie miasta Racibórz uprzejmie informuję, że umieszczanie reklam, banerów lub plakatów wyborczych, jak również stoisk wyborczych (...), wymaga zgłoszenia i uzgodnienia lokalizacji u właściciela lub zarządcy nieruchomości. Powyższe dotyczy w szczególności zajęcia chodników, wydzielonych ciągów pieszych i parkingów - napisał Zbigniew Chmielarz, inspektor w Wydziale Dróg Miejskich Urzędu Miasta Racibórz, do Komitetu Wyborczego Wyborców Michała Fity.

Korespondencja dotyczy specyficznej formy kampanii wyborczej Michała Fity. W ostatnich dniach kandydat na prezydenta Raciborza razem z kandydatami na radnych częstował mieszkańców Raciborza kawą. W akcji promocyjnej korzystał z mobilnego stolika na kółkach, który może być ciągnięty ręcznie lub za pomocą roweru.

- Proszę Państwa o niezwłoczne zgłaszanie planowanych działań w formie pisemnej lub elektronicznie na adres odpowiednich właścicieli lub zarządców terenów - czytamy w korespondencji urzędu, którą upublicznił KWW Michała Fity (szczegóły poniżej).

Ludzie:

Michał Fita

Michał Fita

Wiceprezydent miasta Racibórz