Niedziela, 20 października 2019

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

Biblioteka sprawdzi wiedzę na temat książek (konkurs)

04.10.2018 15:33 | 0 komentarzy | d

W ramach projektu „Wielka liga młodych czytelnikówbiblioteka w Markowicach zaprasza do udziału w konkursie wiedzy na temat książek „Pozłacana rybka” Barbary Kosmowskiej i „Samotność Bogów” Doroty Terakowskiej. Zgłoszenia do 12 października.

Biblioteka sprawdzi wiedzę na temat książek (konkurs)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Konkurs jest jednym z działań realizowanych w ramach projektu „Wielka liga młodych czytelników” dofinansowanym ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

- Już 8 października gościem filii będzie właśnie Barbara Kosmowska. Liczymy, że autorka osobiście zachęci uczniów szkoły w Markowicach do lektury „Pozłacanej rybki”. Oczywiście udział w konkursie mogą wziąć wszyscy chętni, bez ograniczeń wiekowych – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 października we wszystkich filiach i oddziałach raciborskiej biblioteki oraz w bibliotekach gminnych. Szczegółowy regulamin jest dostępny na stronie internetowej biblioteki www.biblrac.pl. Konkurs odbędzie się 17 października w bibliotece w Markowicach.

źródło: MiPBP w Raciborzu. 

Ludzie:

Małgorzata  Szczygielska

Małgorzata Szczygielska

Dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu.