Niedziela, 1 listopada 2020

imieniny: Seweryna, Wiktoryny, Warcisława

RSS

Dariusz Polowy objeżdża dzielnice ze swoim "Dialogiem"

03.10.2018 19:34 | 56 komentarzy | ma.w

Kandydat na prezydenta Raciborza codziennie ustawia w innej części miasta konstrukcję z zadaszeniem i zaprasza mieszkańców do rozmowy. Towarzyszy mu Anna Ronin oraz kandydaci na radnych miejskich. 

Dariusz Polowy objeżdża dzielnice ze swoim "Dialogiem"
"Polowy_Dialog" przed remizą w Raciborzu - Miedoni
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Takie punkty spotkań pojawiać się będą na mapie Raciborza, aż do wyborów 21 października, do momentu ciszy wyborczej. - Chcę poznać problemy mieszkańców, stworzyć listę potrzeb raciborzan. W Miedonii poznałem na przykład opinie miejscowych na temat komunikacji dzielnicy z miastem. Mam pomysł jak je rozwiązać, przedstawię go podczas konwencji programowej 10 października na Zamku Piastowskim - powiedział nam D. Polowy podczas swego "dyżuru" przy OSP Miedonia w środę 3 października.

Wcześniej "Polowy_Dialog" był przy rondzie im. Jana Darowskiego (rejon Auchan). - Kierowcy pozdrawiali nas i pokazywali znak zwycięstwa - uśmiechała się Anna Ronin. - Ludzie podchodzili i dyskutowali. Mówiłem im m.in., że na miasto nie można patrzeć wyłącznie przez pryzmat jego bieżących problemów, ale wybiegać planami na 10 lat do przodu i pilnować wydarzeń w skali krajowej i międzynarodowej - powiedział Dariusz Polowy, wspominając o idei budowy Kanału Odra - Dunaj, którym żywo interesują się Czesi. - Trzeba być obecnym przy każdej dyskusji na ten temat - uważa kandydat.

W czwartek 22 października D. Polowy pojawi się w Sudole, a w sobotę zaplanował spotkanie w Oborze. Zaprasza na "Polowy_Dialog" zwykle w godz. od 13.30 do 18.00. W Oborze zacznie wcześniej.

Przypomnijmy, że wcześniej kandydat spotykał się z mieszkańcami w księgarni Sowa. - To były innego rodzaju rozmowy. Tam ludzie przychodzili spotkać się ze mną, a w "Polowy_Dialog" ja wychodzę porozmawiać z nimi - podsumował Dariusz Polowy.

Ludzie:

Dariusz Polowy

Dariusz Polowy

Prezydent Raciborza