Niedziela, 15 grudnia 2019

imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

RSS

Grzegorz Swoboda: Adam Smyczek pisze nieprawdę i przypisuje sobie zasługi, które nie należą do niego

02.10.2018 12:55 | 1 komentarz | żet

- Pan Adam Smyczek w swoim komentarzu pisze nieprawdę i przypisuje sobie zasługi, które nie należą do niego, chodzi o zwykła zasadę Fair Play - dlatego należy kwestie te sprostować, tak by społeczeństwo miało jasny obraz zaistniałych sytuacji - pisze w liście do redakcji Grzegorz Swoboda, zastępca wójta Gminy Krzyżanowice.

Grzegorz Swoboda: Adam Smyczek pisze nieprawdę i przypisuje sobie zasługi, które nie należą do niego
Zastępca wójta gminy Krzyżanowice Grzegorz Swoboda, radny Adam Smyczek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na naszą redakcyjną pocztę otrzymaliśmy list od Grzegorza Swobody. Korespondencja jest reakcją na artykuł Dwuletnia batalia zakończyła się sukcesem. Pomogła interwencja Nowin, który został opatrzony komentarzem radnego Adama Smyczka (kandydat na wójta w zbliżających się wyborach).

Sprawa dotyczy kładki nad rowem melioracyjnym, o którą upominała się mieszkanka Chałupek. Adam Smyczek stwierdził na łamach Nowin, że odbył z wicewójtem G. Swobodą dwa spotkania w sprawie budowy kładki, dzięki czemu udało się doprowadzić tę sprawę do szczęśliwego końca. Tymczasem wicewójt Grzegorz Swoboda twierdzi, że do żadnego spotkania z radnym Smyczkiem nie doszło.

- Pragnę poinformować, że przez okres trwania całej kadencji Rady Gminy Krzyżanowice, Pan Adam Smyczek jako przedstawiciel mieszkańców Chałupek nie był u mnie ani razu w gabinecie (jedyny radny). Przez okres całych 4 lat nie zgłosił mi żadnego problemu dotyczącego jakichkolwiek przejść na ulicy Raciborskiej, a tym bardziej nie interweniował w sprawie mostku w Chałupkach. Dlatego wypowiedź, że prowadził ze mną jakiekolwiek rozmowy, jest nad wyraz przesadzona. Pan Adam Smyczek nadinterpretuje pojęcie rozmowy. Ponadto pisze w swoim komentarzu, że nie chciałby wchodzić w szczegóły tej rozmowy i wcale mnie to nie dziwi, gdyż szczegółów nadzwyczajnie nie ma, skoro to było jedno zapytanie i jedna krótka odpowiedź - pisze Grzegorz Swoboda w liście do redakcji Nowin.

W załączniku publikujemy pełną treść listu, który otrzymaliśmy od G. Swobody:

Pobierz Sprostowanie A. Smyczek - mostek.pdf (format pdf, rozmiar ~43.79 k)

Ludzie:

Grzegorz Swoboda

Grzegorz Swoboda

Starosta Raciborski