Wtorek, 25 lutego 2020

imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

RSS

"Jestem dumna, dziękuję". Kornelia Newy żegna się ze stanowiskiem

02.10.2018 12:32 | 14 komentarzy | mak

12 lat - tyle czasu Kornelia Newy sprawuje funkcję burmistrza Rydułtów. Właśnie dobiega końca jej trzecia kadencja. Pani burmistrz podjęła decyzję, że nie będzie ubiegać się o reelekcję. To oznacza, że już wkrótce pożegna się ze stanowiskiem. Już teraz postanowiła skierować do mieszkańców słowa podziękowania za wieloletnią współpracę.

"Jestem dumna, dziękuję". Kornelia Newy żegna się ze stanowiskiem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na stronie rydułtowskiego urzędu miasta pojawiły się podziękowanie, które burmistrz Kornelia Newy zaadresowała do mieszkańców Rydułtów. "Składam serdeczne podziękowania za to, że wspólnie z Wami mogłam rozwijać i wzbogacać nasze Rydułtowy przez ostatnie 12 lat. Czuję się zaszczycona, że poznałam tak wielu wspaniałych ludzi w różnych sferach życia i mogłam z nimi współpracować. Pomimo chwil trudnych, obarczonych wieloma problemami, a nieraz i porażkami, głęboko w mej pamięci pozostaną jednak chwile radosne, okraszone osiągnięciami i sukcesami. Chwile, w których rydułtowicy okazywali mi swoją życzliwość i sympatię.

Tego dnia, gdy przestanę już być Burmistrzem Rydułtów i elementem wspaniałego, zgranego zespołu Władz Miasta, będę pełna wdzięczności wobec wszystkich, którzy wspierali mnie w pełnieniu tej zaszczytnej funkcji i pragnę im wszystkim najserdeczniej podziękować. Słowa podziękowania kieruję do Rady Miasta za to, że nasza współpraca była odpowiedzialna, zgodna i owocna. Dziękuję najbliższym współpracownikom, których oddanie odczuwałam każdego dnia oraz wszystkim pracownikom Urzędu Miasta za profesjonalizm i zaangażowanie w realizację zadań miasta. Dziękuję Mieszkańcom Rydułtów za szansę i zaufanie, którym mnie obdarzyli w trakcie trzech kolejnych wyborów samorządowych. Dzięki Waszemu zaufaniu, wyrozumiałości i serdeczności, zarządzanie miastem przynosiło mi radość i zadowolenie. Jestem dumna, że mogłam być burmistrzem naszego wspaniałego miasta i z poczuciem dumy reprezentować Rydułtowy na zewnątrz. Jeszcze raz serdecznie dziękuję".