środa, 24 lipca 2019

imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego

RSS

MZK: Biuro Obsługi Klienta czynne dłużej

27.09.2018 18:36 | 0 komentarzy | d

Wraz z końcem września mija termin aktualizacji (przedłużenia) uprawnień do przejazdów ulgowych dla uczniów.

MZK: Biuro Obsługi Klienta czynne dłużej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Ze względu na natężony ruch w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie MZK, o dwie godziny wydłużone zostają godziny pracy. W dniach od 1 do 5 października biuro będzie czynne do godziny 16.30. W związku z tym do końca pierwszego tygodnia października kontrolerzy będą respektować e-bilety bez potwierdzenia ulgi na kolejny okres - czytamy w informacji prasowej. 

- Posiadacze Karty Jastrzębianina, którzy zamierzają przedłużyć obowiązywanie bezpłatnych przejazdów powinni się zgłosić w jastrzębskiej siedzibie MZK przy ul. Przemysłowej 1. Pozostali pasażerowie mogą skorzystać także z naszych punktów terenowych: w Galerii Karuzela w Wodzisławiu Śl. (godz. 7.00 - 14.45) i w Małej Galerii w Jastrzębiu-Zdroju przy Al. Piłsudskiego 25 (godz. 8.00 - 16.00) - informuje Rafał Jabłoński z MZK.

Międzygminny Związek Komunikacyjny przypomina, że uczniowie powinni sprawdzić, czy zniżka, którą dysponują do końca września będzie nadal aktywna. Obowiązuje to wszystkich posiadaczy Karty Jastrzębianina. W przypadku uczniów spoza Jastrzębia aktualizacja ulgi nie jest konieczna, o ile nie przekroczyli 18 roku życia. Starsi, łączenie ze studentami, zobowiązani są potwierdzić ważność ulgi. W przeciwnym razie próba zakupu (doładowania) e-biletu okresowego w jednym z wyznaczonych punktów może zakończyć się niepowodzeniem. W przypadku braku aktualizacji zniżki e-bilet będzie zablokowany.

Sprawdzenie "aktywności" zniżki jest możliwe po zalogowaniu się do systemu e-bilet na stronie internetowej MZK. Funkcja ta dostępna jest dla wszystkich pasażerów posiadających kartę imienną.