Poniedziałek, 17 czerwca 2019

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

Klub Malucha powrócił do biblioteki na Ostrogu

25.09.2018 09:37 | 0 komentarzy | d

Wesołe wierszyki, zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe, ale przede wszystkim kreatywny rozwój dziecka, miło spędzony czas z książką i pierwszy kontakt z biblioteką... Po wakacyjnej przerwie do biblioteki na Ostrogu powrócił Klub Malucha. Tematem wrześniowego spotkania były krasnoludki.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Dzieci bardzo szybko poczuły się w bibliotece swobodnie i wraz z opiekunami chętnie przystąpiły do wspólnej zabawy. Na początku wszyscy zaopatrzyli się w krasnoludkowe czapki, w których następnie zatańczyli w rytm piosenki „My jesteśmy krasnoludki”. Następnie dzieci kolorowały krasnoludki, układały puzzle, a na koniec wysłuchały z zaciekawieniem opowiadania „Gdzie można spotkać krasnoludka”. Bogatą kolekcję książeczek o tematyce krasnoludkowej można wypożyczyć w filiach raciborskiej biblioteki – informuje Magdalena Pordzik-Paskuda z MiPBP.

Kolejne spotkanie Klubu Malucha odbędzie się 10 października o godz. 9.00. Wcześniej, 25 września na godz. 16.00 Filia nr 2 na Ostrogu zaprasza wszystkich rodziców na spotkanie z blogerką książkową Martą Rajchel, która omówi nowości książkowe dla dzieci.

źródło: MiPBP, opr. (d).