środa, 17 października 2018

imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

RSS

Rada Miejska Rybnika. Kto chce powalczyć o mandat radnego? [LISTA]

24.09.2018 10:24 | 0 komentarzy | mad

Podajemy dane Państwowej Komisji Wyborczej na temat kandydatów w wyborach do Rady Miejskiej Rybnika.

Rada Miejska Rybnika. Kto chce powalczyć o mandat radnego? [LISTA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Okręg nr 1*

(numer na liście, nazwisko i imiona kandydata, wiek, miejsce zamieszkania)

KWW Blok samorządowy Rybnik Adama Fudali

  • 1 TALAREK Marcin Aleksander 39 Rybnik
  • 2 KOZIELSKA Agnieszka Maria 43 Rybnik
  • 3 MANDRYSZ Wiktor Andrzej 66 Rybnik
  • 4 MULARCZYK Jacek Paweł 37 Rybnik
  • 5 MROWIEC Barbara Magdalena 62 Rybnik
  • 6 TOKARCZYK Jarosław Andrzej 43 Rybnik
  • 7 KUŚKA Maria Krystyna 60 Rybnik
  • 8 OROŃ Jolanta Agnieszka 42 Rybnik
  • 9 KUŹNIK Piotr Kazimierz 48 Rybnik

KWW Kukiz'15

  • 1 CIOKAN Zbigniew 56 Rybnik
  • 2 POGOCKI Jacek Piotr 47 Rybnik
  • 3 KWIECIEŃ Andrzej 61 Rybnik
  • 4 SZYMURA Rafał Adam 31 Rybnik
  • 5 MURAS Aleksandra Marzena 36 Rybnik
  • 6 MUSIOLIK Ewelina Irena 30 Rybnik
  • 7 GASZKA Katarzyna Krystyna 27 Rybnik

KWW PiS

  • 1 LAZAR Jerzy Bolesław 66 Rybnik
  • 2 SĄCZEK Andrzej Stanisław 45 Rybnik
  • 3 GRZELEC Hanna Barbara 53 Rybnik
  • 4 KRUPA Sylwia Krystyna 44 Rybnik
  • 5 FOJCIK Ksawery Erazm 50 Rybnik
  • 6 JASEK Barbara Wioleta 38 Rybnik
  • 7 NOWAKOWSKI Aleksander Remigiusz 46 Rybnik
  • 8 TOCZEK Jolanta Maria 47 Rybnik
  • 9 LUKS Piotr Paweł 44 Rybnik

KWW Stowarzyszenie Rybnik nasze miasto

  • 1 LARYSZ Aleksander Edward 53 Rybnik
  • 2 CHOWANIEC Marek 52 Rybnik
  • 3 RUSZKIEWICZ Marian Zdzisław 78 Rybnik
  • 4 MARKOWSKA Danuta 44 Rybnik
  • 5 MOGIELSKA Halina 38 Rybnik
  • 6 SZYMAŁA Ireneusz Józef 49 Rybnik
  • 7 MAŁKUCH Żaneta Anna 35 Rybnik
  • 8 FATAN Victor 41 Rybnik

KWW Tadeusz Gruszka i Samorządowy Ruch Demokratyczny

  • 1 DWORNIK Ignacy 64 Rybnik
  • 2 GRAJNER Bogdan Henryk 56 Rybnik
  • 3 ZAWADZKA Barbara 49 Rybnik
  • 4 SOBIK Marek Jacek 51 Rybnik
  • 5 PRZEKAZA Ryszard Mirosław 62 Rybnik
  • 6 CIESIELSKA Joanna 39 Rybnik
  • 7 ŚWIĘTY Agnieszka Katarzyna 30 Rybnik
  • 8 WYSŁUCHA Magdalena Natalia 23 Rybnik

KWW Wspólnie dla Rybnika z Piotrem Kuczerą

  • 1 PIASKOWY Małgorzata Maria 50 Rybnik
  • 2 WAŁACH Krystyna Maria 56 Rybnik
  • 3 ZAIK Ginter Eryk 76 Rybnik
  • 4 GRAŚ Grażyna Bogusława 54 Rybnik
  • 5 LUBOS Jan Józef 61 Rybnik
  • 6 PRZYBYSŁAWSKI Robert 27 Rybnik
  • 7 MOSKAL Leszek Stefan 58 Rybnik
  • 8 KOTULA Justyna Agnieszka 24 Rybnik
  • 9 FIAŁKOWSKI Jan Marek 27 Rybnik

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  • 1 KILJAŃCZYK Wojciech Piotr 32 Rybnik
  • 2 KOŁODZIEJCZYK Benedykt Marek 60 Rybnik
  • 3 SZAFRANIEC Krzysztof Sylwester 49 Rybnik
  • 4 FAKSA Izabela Zuzanna 48 Rybnik
  • 5 NIEWELT Dominik Ryszard 31 Rybnik
  • 6 STUDENT Ludmiła Maria 50 Rybnik
  • 7 POTYSZ Grzegorz Antoni 56 Rybnik
  • 8 KURPANIK Agnieszka Bernadeta 27 Rybnik
  • 9 JAKUBIEC Jolanta Marzena 36 Rybnik

Komitet wyborczy nasz wspólny śląski dom

  • 1 KOŁODZIEJCZYK Rudolf Bernard 77 Rybnik
  • 2 NOWAK Gabriela 57 Rybnik
  • 3 SOSNA Tadeusz Franciszek 69 Rybnik
  • 4 MORGAŁA Hieronim Józef 66 Rybnik
  • 5 DĄBROWSKA Janina 68 Rybnik


Okręg nr 2**

KWW Blok samorządowy Rybnik Adama Fudali

  • 1 KUŚKA Leszek Józef 58 Rybnik
  • 2 KLIMOWICZ Łukasz Tadeusz 38 Rybnik
  • 3 WASYL Wojciech 59 Rybnik
  • 4 DWOJAKOWSKA Ilona Jadwiga 34 Rybnik
  • 5 MUSIOLIK Aleksandra Beata 39 Rybnik
  • 6 JANUS Anna Luiza 27 Rybnik
  • 7 MAZUROWSKA Iwona Barbara 39 Rybnik
  • 8 WIECZOREK Michał Aleksander 60 Rybnik

KWW Kukiz'15

  • 1 CICHY Krzysztof Bogusław 52 Rybnik
  • 2 SKIEJKA Robert Mieczysław 35 Rybnik
  • 3 CIUPEK Michalina Weronika 40 Rybnik
  • 4 RUDAWSKI Rafał Wojciech 27 Rybnik
  • 5 MAROSZEK Jadwiga Maria 35 Rybnik
  • 6 ZIELECKA Monika Anna 37 Rybnik
  • 7 KOWALEWSKI Dawid Patryk 21 Rybnik

KWW PiS

  • 1 SZUTKA Mirela Elżbieta 46 Rybnik
  • 2 PAŁKA Tadeusz Władysław 47 Rybnik
  • 3 BASISTA Piotr Jan 56 Rybnik
  • 4 KORDUŁA Paweł Jan 40 Rybnik
  • 5 KRUPA Bernadeta Cecylia 63 Rybnik
  • 6 KULA Sławomir Józef 52 Rybnik
  • 7 BRZÓZKA Joanna Dominika 39 Rybnik
  • 8 FOJCIK Emil 68 Rybnik

KWW Tadeusz Gruszka i Samorządowy Ruch Demokratyczny

  • 1 GRUSZKA Tadeusz Jerzy 56 Rybnik
  • 2 SYSKA Tadeusz Marian 56 Rybnik
  • 3 LEWA Katarzyna 46 Rybnik
  • 4 SAJKOWSKI Maciej Janusz 47 Rybnik
  • 5 KOCYBA Bernadeta Janina 63 Rybnik
  • 6 SOBCZUK Jarosław Andrzej 53 Rybnik
  • 7 RDZEŃ Katarzyna Marta 49 Rybnik
  • 8 FILEC Mirosław Józef 55 Rybnik

KWW Wspólnie dla Rybnika z Piotrem Kuczerą

  • 1 MURA Jan Rafał 69 Rybnik
  • 2 WIŚNIEWSKI Mariusz Paweł 54 Rybnik
  • 3 OŚWIECIMSKI Andrzej 79 Rybnik
  • 4 ZNISZCZOŁ Marek 50 Rybnik
  • 5 SMOŁKA Jan Walenty 64 Rybnik
  • 6 CZYKIETA-PANEK Aleksandra Sylwia 44 Rybnik
  • 7 SZWETER Krystyna Helena 67 Rybnik
  • 8 BYTNAR Mirela Anna 54 Rybnik

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  • 1 KŁOSEK Łukasz Piotr 35 Rybnik
  • 2 KREMIEC Jerzy Romuald 63 Rybnik
  • 3 MOJŻESZ-ZIMONCZYK Judyta Katarzyna 32 Rybnik
  • 4 BOJANOWSKA Helena Weronika 64 Rybnik
  • 5 PORĘBSKI Ryszard Antoni 57 Rybnik
  • 6 MISALA Daniel Franciszek 41 Rybnik
  • 7 TROJAN Marta Maria 26 Rybnik
  • 8 SZULIK Grażyna Maria 58 Rybnik

Komitet wyborczy nasz wspólny śląski dom

  • 1 STAJER Walenty Jan 70 Rybnik
  • 2 GOLENIOWSKA Romana Aniela 33 Rybnik
  • 3 MOTYKA Alojzy Antoni 75 Rybnik
  • 4 OLEKSIŃSKA Bożena Róża 57 Rybnik
  • 5 SZYMURA Jacek Arkadiusz 49 Rybnik


Okręg nr 3***

KWW Blok samorządowy Rybnik Adama Fudali

  • 1 WOJACZEK Andrzej Stanisław 66 Rybnik
  • 2 PASZENDA Dariusz Piotr 50 Rybnik
  • 3 BEDNORZ Iwona Maria 33 Rybnik
  • 4 BŁASZCZYK Mieczysław Piotr 56 Rybnik
  • 5 NAPARSTEK Barbara Teresa 44 Rybnik
  • 6 JONECZEK Bernadeta Sylwia 48 Rybnik
  • 7 STAWSKI Grzegorz Franciszek 63 Rybnik
  • 8 KONIECZNY Jędrzej 46 Rybnik

KWW Kukiz'15

  • 1 WEIS Mirosław Czesław 42 Rybnik
  • 2 BAJER Mirosław Krystian 49 Rybnik
  • 3 WALASEK Marzena Klaudia 29 Rybnik
  • 4 NITNER Marzena Urszula 23 Rybnik
  • 5 WEIS Sylwia 38 Rybnik
  • 6 BRODZIŃSKI Grzegorz 44 Rybnik

KWW PiS

  • 1 SZWEDA Arkadiusz Stanisław 47 Rybnik
  • 2 KRAJCZOK Jan 48 Rybnik
  • 3 MIKA Aleksandra 46 Rybnik
  • 4 WĘGLORZ Mariusz Szymon 36 Rybnik
  • 5 DUDA Joanna Barbara 46 Rybnik
  • 6 KOSTKA Tomasz Jacek 41 Rybnik
  • 7 GRZEGOSZCZYK Anna Maria 28 Rybnik
  • 8 KAŁUŻA Krzysztof Łukasz 28 Rybnik

KWW Stowarzyszenie Rybnik nasze miasto

  • 1 HEROK Roland Karol 28 Rybnik
  • 2 WOJTASIK Adrianna Agnieszka 22 Rybnik
  • 3 ANTONKIEWICZ Izabela Jolanta 23 Rybnik
  • 4 LUŻYNA Elżbieta Izabela 49 Rybnik
  • 5 BAUER Sławomir Józef 34 Rybnik
  • 6 GŁÓWKA Grzegorz 37 Rybnik
  • 7 DUDEK Marian Antoni 63 Rybnik

KWW Tadeusz Gruszka i Samorządowy Ruch Demokratyczny

  • 1 CEBULA Henryk Joachim 60 Rybnik
  • 2 TOMICZEK Monika Magdalena 37 Rybnik
  • 3 MAŃKA Wiesław Józef 53 Rybnik
  • 4 KANTOR Barbara Maria 51 Rybnik
  • 5 MALGRAB Marek Andrzej 54 Rybnik
  • 6 SIUDY Katarzyna Beata 35 Rybnik
  • 7 BOBER-KUŻNIK Justyna Katarzyna 29 Rybnik
  • 8 ROSA Katarzyna Małgorzata 46 Rybnik

KWW Wspólnie dla Rybnika z Piotrem Kuczerą

  • 1 BIAŁOUS Tadeusz Franciszek 60 Rybnik
  • 2 KOHUT Grażyna Jolanta 59 Rybnik
  • 3 ADAMCZYK Wacław Henryk 55 Rybnik
  • 4 JAGŁA Władysława Anna 61 Rybnik
  • 5 JARZĄBEK Grażyna Anna 39 Rybnik
  • 6 JASTRZĘBSKA-GAJDA Katarzyna Renata 34 Rybnik
  • 7 CZAJA-HOLONA Ilona Maria 59 Rybnik
  • 8 GIGLA Daniel Roman 35 Rybnik

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  • 1 KUCZERA Piotr Paweł 41 Rybnik
  • 2 LUBSZCZYK Zbigniew Aleksander 31 Rybnik
  • 3 GODZIEK-KNAISSI Edyta Małgorzata 32 Rybnik
  • 4 ABRAHAMCZYK Monika Romana 23 Rybnik
  • 5 JARZĄBEK Marek Jacek 22 Rybnik
  • 6 KOPKA Barbara Halina 67 Rybnik
  • 7 KILJAŃCZYK Mirela Bogusława 48 Rybnik
  • 8 FOJCIK Marian Antoni 66 Rybnik

Komitet wyborczy nasz wspólny śląski dom

  • 1 MĘDRALA Krystyna Jadwiga 57 Rybnik
  • 2 WRONKA Karol Paweł 27 Rybnik
  • 3 BERGER Halina 54 Rybnik
  • 4 GAMOŃ Zenon Robert 64 Rybnik
  • 5 POSEŁ Lucyna Aleksandra 54 Rybnik


Okręg nr 4****

KWW Blok samorządowy Rybnik Adama Fudali

  • 1 CHMIELIŃSKI Michał Józef 65 Rybnik
  • 2 RYSZKA Ewa Maria 60 Rybnik
  • 3 POLANECKA-NABAGŁO Maria Teresa 66 Rybnik
  • 4 KUCZERA-KULKA Agata Aleksandra 34 Rybnik
  • 5 DAJKA Krystyna Genowefa 61 Rybnik
  • 6 STĘCLIK Urszula 62 Rybnik
  • 7 TKOCZ Jan Kazimierz 54 Rybnik
  • 8 WALENTO Sławomir 62 Rybnik

KWW Kukiz'15

  • 1 MIELCAREK Adam Mateusz 35 Rybnik
  • 2 MAROSZEK Mariusz Piotr 33 Rybnik
  • 3 MAŚLANKA Dawid 30 Rybnik
  • 4 KAPUŚNIAK Joanna 38 Rybnik
  • 5 NOWAK Magdalena Maria 37 Rybnik
  • 6 SZEWCZYK-BUCHTA Sylwia Izabela 34 Rybnik

KWW PiS

  • 1 DWORNIK Łukasz 41 Rybnik
  • 2 ADAMSKA Joanna 45 Rybnik
  • 3 ZIMNY Jan Jerzy 76 Rybnik
  • 4 SZYMURA Karol Bogusław 22 Rybnik
  • 5 CICHECKA Ewa Jadwiga 59 Rybnik
  • 6 POPEK Michał Stanisław 41 Rybnik
  • 7 BRZEZINA Hanna Małgorzata 32 Rybnik
  • 8 KURC Mateusz Jan 28 Rybnik

KWW Stowarzyszenie Rybnik nasze miasto

  • 1 BEDNARSKI Tomasz Bartłomiej 36 Rybnik
  • 2 MILANOWSKI Jerzy Tadeusz 72 Rybnik
  • 3 WĘGRZYN Piotr Paweł 43 Rybnik
  • 4 MOGIELSKA Jolanta 58 Rybnik
  • 5 LARYSZ Eugenia Maria 75 Rybnik
  • 6 DUDEK Urszula Helena 59 Rybnik

KWW Tadeusz Gruszka i Samorządowy Ruch Demokratyczny

  • 1 ZMUDA Piotr Rudolf 63 Rybnik
  • 2 DRĄŻEWSKI Zdzisław Jerzy 56 Rybnik
  • 3 GORZAWSKI Leonard Marek 53 Rybnik
  • 4 KOŚCIÓŁEK Emilia 72 Rybnik
  • 5 ZIMNA Anna Antonina 75 Rybnik
  • 6 JUREK Emil 62 Rybnik
  • 7 FRANKE Marcin Domnik 40 Rybnik
  • 8 TURBIARZ Katarzyna Joanna 24 Rybnik

KWW Wspólnie dla Rybnika z Piotrem Kuczerą

  • 1 MASŁOWSKI Piotr Paweł 41 Rybnik
  • 2 ZIĘBA Kazimierz Wiesław 63 Rybnik
  • 3 FLORCZYK Marek 61 Rybnik
  • 4 PIOTROWSKA Elżbieta 60 Rybnik
  • 5 KOPCZYŃSKI Marcin 42 Rybnik
  • 6 MARYAŃSKA Bogumiła Czesława 63 Rybnik
  • 7 GRZESIK Bernadeta Janina 55 Rybnik
  • 8 ZIELIŃSKA Barbara Magdalena 59 Rybnik

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  • 1 KURPANIK Franciszek Jan 65 Rybnik
  • 2 PIEKOSZOWSKA Weronika Małgorzata 59 Rybnik
  • 3 DRABINIOK Bronisław Józef 55 Rybnik
  • 4 KNESZ Radosław Jan 34 Rybnik
  • 5 HANAK Danuta Władysława 52 Rybnik
  • 6 DYCHA Dominika Agnieszka 26 Rybnik
  • 7 BOKUNIEWICZ Aneta Sabina 41 Rybnik
  • 8 SKOWRON Arkadiusz 52 Rybnik

Komitet wyborczy nasz wspólny śląski dom

  • 1 HELIS Andrzej Krzysztof 44 Rybnik
  • 2 ORSZULIK Piotr Józef 65 Rybnik
  • 3 KĄKOL Maciej Adam 27 Rybnik
  • 4 OCHOJSKA Henrieta Natalia 63 Rybnik
  • 5 SZYMURA Barbara Aleksandra 42 Rybnik


Okręg nr 1*: 3 Maja, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleksandra Fredry, Aleksandra Gierymskiego, Alojzego Szewczyka, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Antoniego Staiera, Arki Bożka, Artura Grottgera, Astrów, Bartników, Batalionów Chłopskich, Bernarda Kuglera, Bolesława Chrobrego, Bolesława Leśmiana, Borki, Borowa, Bratków, Bronisława Czecha, Byłych Więźniów Politycznych, Cegielniana, Chryzantem, Chwałęcicka, Cisowa, Cmentarna, Cystersów, Długa, Doktora Mariana Różańskiego, Dożynkowa, Dróżka Profesora Libury, Dworcowa, Dworek, Dworska, Dzikiej Róży, Ekonomiczna, Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater, Energetyków, Falista, Fiołkowa, Franciszka Chrószcza, Franciszka Rybnickiego, Generała Józefa Hallera od nr 1 do 17 nieparzyste i od nr 2 do 12 parzyste, Generała Jana Sadowskiego, Generała Władysława Sikorskiego, Gliwicka, Głogowa, Gminna, Golejowska, Gontowa, Goździków, Górna, Grodzka, Gzelska, Heleny Marusarzówny, Henryka Mikołaja Góreckiego, Henryka Wieniawskiego, Hotelowa, Hutnicza, Imbirowa, Jadwigi i Feliksa Białych, Jałowcowa, Jana III Sobieskiego, Jana Długosza, Jana Dobosza, Jana Karłowicza, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jana Kotucza od nr 1 do 37, Jana Matejki, Jankowicka od nr 1 do 39 nieparzyste i od nr 2 do 64 parzyste, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jaworowa, Jeana Chalotta, Jesionowa, Jodłowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Piłsudskiego, Józefa Poniatowskiego, Juliusza Ligonia, Kalinowa, Kapitana Leopolda Janiego, Karłowa, Kazimierza Tetmajera, Klasztorna, Klonowa, Komisji Edukacji Narodowej, Konstantego Damrota, Konwalii, Koralowa, Kościelna, Krajobrazowa, Krótka, Książenicka, Księdza Doktora Franciszka Brudnioka, Księdza Doktora Stefana Siwca, Księdza Emila Szramka, Księdza Jana Pojdy, Księdza Józefa Szafranka, Księdza Konrada Szwedy, Kuźnicka, Lawendowa, Laurowa, Lechicka, Legionów, Leszczyńska, Liliowa, Lipowa, Lisia, Ludowa, Ludwika Solskiego, Łabędzia, Łączna, Łony, Łowiecka, Łukowa, Magnolii, Majątkowa, Makowa, Maksymiliana Basisty, Maksymiliana Dudka, Mała, Mariańska, Marii Skłodowskiej-Curie, Marynarska, Mglista, Miejska, Mikołaja Gogola, Mikołaja Reja, Mikołowska od nr 1 do 55 nieparzyste i od nr 2 do 74 parzyste, Milenijna, Miła, Miodowa, Młynek, Młyńska, Morwowa, Myśliwska, Na Górze, Nad Potokiem, Nad Zalewem, Nadbrzeżna, Niemodlińska, Obwiednia Południowa od nr 1 do 23, Obwiednia Północna, Ofiar Terroru, Ogródki, Okrężna, Oliwkowa, Olszowa, Opalowa, Owocowa, Pawła Hanaka, Pelargonii, Piaskowa, Piasta, Piastowska, Pilchowicka, Piotra Kolonki, Piotra Wysokiego, Piwonii, Plac Armii Krajowej, Plac Jana Pawła II, Plac Kościelny, Plac Mikołaja Kopernika, Plac Teatralny, Plac Wolności, Pniowska, Pocztowa, Pod Wałem, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Podmiejska, Polan, P. C. K. , Poremby, Powstańców Śląskich, Północna, Pryszczyny, Pszczela, Pszenna, Raciborska od nr 1 do 13 nieparzyste i od nr 2 do 22 parzyste, Robotnicza, Romualda Traugutta, Różana, Rubinowa, Rudzka, Rybacka, Rybnicka, Rynek, Rynkowa, Rzeczna, Saint Vallier, Sąsiedzka, Sienna, Sikorek, Skowronków, Słonecznikowa, Stalowa, Stanisława Staszica, Stanisława Wolnego, Stefana Czarnieckiego, Storczyków, Strąkowska, Strefowa, Stroma, Strzelców Bytomskich, Strzelecka, Sucha, Sybiraków, Szczygłów, Szeroka, Świętego Antoniego, Świętego Huberta, Świętego Jana, Świętego Józefa od nr 2 do 22 parzyste i od nr 86 do końca parzyste i od nr 77 do końca nieparzyste, Świętego Maksymiliana, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Tadeusza Kościuszki, Teofila Bieli, Teofila Brzozy, Tęczowa, Tulipanów, Turystyczna, Tylna, Uczniowska, Walecznych, Waltera Larysza, Weteranów, Widok, Wiejska od nr 1 do 7 nieparzyste, Wielopolska od nr 5 do końca nieparzyste i nr parzyste, Wierzbowa od nr 1 do 25 nieparzyste i od nr 2 do 20 parzyste, Wieżowa, Wiklinowa, Wiktora Poloczka, Wilcza, Willowa, Wiosenna, Wiosny Ludów, Wiślana, Wiśniowa, Wita Stwosza, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Stanisława Reymonta od nr 1 do 11 nieparzyste i od nr 2 do 8 parzyste, Władysława Webera, Wodna, Wodnika, Wojciecha Korfantego, Wojska Polskiego, Wspólna, Wypoczynkowa, Wysoka, Wyzwolenia, Za Komendą, Za Wiaduktem, Zagrodniki, Zajezdna, Zajęcza, Zamkowa, Zofii Nałkowskiej, Zwonowicka, Żaglowa, Żołędziowa od nr 84 do końca, Żużlowa, Żwirki i Wigury.



Okręg nr 2**:  Anieli Krzywoń, Astronautów, Bagnista, Błękitna, Boguszowicka, Bracka, Brzeziny Miejskie od nr 117 do końca nieparzyste i od nr 18 do końca parzyste, Brzezińska, Buchalików, Cedrowa, Chłodna, Ciasna, Cicha, Cyprysowa, Czwartaków, Dębowa, Doktora Józefa Rostka, Emila Drobnego, Fabryczna, Generała Stanisława Szeptyckiego, Gospodarcza, Gotartowicka, Grabowa, Gronowa, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Łukasiewicza, Jana Karskiego, Jasna, Jastrzębska, Jaśminowa, Jemiołowa, Jesienna, Jędrzeja Śniadeckiego, Józefa Elsnera, Józefa Lompy, Juliusza Słowackiego, Jutrzenki, Kadetów, Karola Miarki, Kłokocińska, Komunalna, Kosmonautów, Kosynierów, Krucza, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ksawerego Dunikowskiego, Księdza Henryka Groborza, Księdza Pawła Pośpiecha, Ligocka, Mariana Rejewskiego, Marii Konopnickiej, Michała Grażyńskiego, Mikołowska od nr 57 do końca nieparzyste i od nr 76 do końca parzyste, Mokra, Niska, Nowomiejska, Orla, Osiedle Południe, Osiedle Różane, Oskara Kolberga, Patriotów, Partyzantów, Pierwszej Brygady, Plac Emila Pawlasa, Plac Pokoju, Plac Żołnierza, Pochyła, Pogodna, Poligonowa, Porucznika Kazimierza Ogrodowskiego, Profesora Tomasza Strzembosza, Prosta od nr 113 do końca nieparzyste i od nr 62 do końca parzyste, Przejazdowa, Przemysłowa, Przyjaźni, Ptasia, Radosna, Rajska, Rybna, Rycerska, Sadowa, Samotna, Skośna, Słoneczna, Sołtystwo, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Małachowskiego, Stara, Stawowa, Stefana Żeromskiego od nr 1 do 64, Strażacka, Studzienna, Sygnały, Sztolniowa, Szybowcowa, Świętego Wawrzyńca, Tadeusza Rejtana, Urocza, Walerego Wróblewskiego, Wazów, Wąska, Węglowa, Wielopolska od nr 1 do 3 nieparzyste, Władysława Kuboszka, Włościańska, Wojciecha Bogusławskiego, Wolna, Wronia, Za Torem, Zadumy, Zakątek, Zapłocie, Zbożowa, Zgodna, Ziemska, Ziołowa, Zuchów, Żelazna, Żniwna, Żorska, Żurawia.



Okręg nr 3***: 1 Maja, Adolfa Dygasińskiego, Akacjowa, Aleksandra Puszkina, Anny Stefek, Augustyna Kwiotka, Barbary, Barbórki, Beskidzka, Bieszczadzka, Boczna, Bolesława Krupińskiego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Prusa, Bolesława Śmiałego, Brzeziny Miejskie od nr 1 do 115 nieparzyste i od nr 2 do 16 parzyste, Chwałowicka, Cienista, Dąbrowy, Doktora Jana Adamskiego, Działkowców, Ernesta Mruli, Feliksa Nowowiejskiego, Frontowa, Fryderyka Chopina, Gabriela Narutowicza, Gabrieli Zapolskiej, Garbocze, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Władysława Andersa, Górnicza, Górniczego Stanu, Górnośląska, Gruntowa nr nieparzyste i od nr 2 do 96 parzyste, Gustawa Morcinka, Harcerska, Hetmańska, Hugona Kołłątaja, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Mościckiego, Ignacego Paderewskiego, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jana Chryzostoma Paska, Jana Dzierżonia, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Kazimierza, Jana Kowalczyka, Jana Onufrego Zagłoby, Jana Pawła Woronicza, Jana Rericha, Jana Skrzetuskiego, Jana Wyglendy, Jana Zamojskiego, Jerzego Giedroycia, Jerzego Malchera, Joachima Lelewela, Józefa Chełmońskiego, Józefa Pukowca, Józefa Rymera, Józefa Szulika, Juliana Ursyna Niemcewicza, Juliusza Kossaka, Kamienna, Karlika, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kopalniana, Kornela Makuszyńskiego, Kożdoniów, Kręta, Księdza Jana Śliwki, Księdza Norberta Bończyka, Księdza Piotra Skargi, Kupiecka, Leopolda Staffa, Letnia, Lokalna, Lotników, Ludomira Różyckiego, Ludwika Zamenhofa, Majora Brunona Janasa, Majora Władysława Mażewskiego, Marklowicka, Michała Wołodyjowskiego, Modrzewiowa, Niedobczycka od nr 106 do końca, Niepodległości, Niewiadomska, Nikodema Sobika, Nowa, Obrońców Pokoju, Obywatelska, Odległa, Odrodzenia, Ogrodowa, Olszycka, Orzechowa, Parkowa, Pawła Mojżesza, Pawła Semana, Pod Hałdą, Pokładowa, Popielowska, Prosta od nr 1 do 111 nieparzyste i od nr 2 do 60 parzyste, Przewozowa, Przyjemna, Raciborska od nr 181 do końca nieparzyste i od nr 192 do końca parzyste, Racławicka, Radziejowska, Rozstajna, Skalna, Składowa, Słowiańska, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Konarskiego, Stanisława Leszczyńskiego, Stanisława Worcella, Stanisława Żółkiewskiego, Staromiejska, Stefana Batorego, Stefana Grota Roweckiego, Stefana Żeromskiego od nr 65 do końca, Strzelców Podhalańskich, Sudecka, Szczerbicka, Sztygarska, Szyb Marcin, Szybowa, Śląska, Średnia, Świerklańska, Tkoczów, Tomasza Zana, Torowa, Trzech Krzyży, Tytusa Chałubińskiego, Ustronna, Weroniki, Wiertnicza, Wincentego Kadłubka, Wisławy Szymborskiej, Wjazdowa, Władysława Orkana, Władysława Warneńczyka, Wodzisławska od nr 211 do końca nieparzyste i od nr 204 do końca parzyste, Wrębowa, Wrzosowa, Wyrobiskowa, Zacisze, Zakole, Ziemowita, Złota, Związkowa, Zwycięstwa, Zygmunta Starego, Źródlana, Żołnierzy Września, Żwirowa.



Okręg nr 4**** Alfonsa Zgrzebnioka, Antoniego Woryny, Barwna, Basztowa, Błażeja Stolarskiego, Bohaterów Westerplatte, Bratnia, Brzozowa, Budowlanych, Bukowa, Chabrowa, Cypriana Kamila Norwida, Daleka, Dąbrówki, Dolna, Floriańska, Franciszka Pilarczyka, Franciszkańska, Gajowa, Generała Józefa Hallera od nr 19 do końca nieparzyste i od nr 14 do końca parzyste, Generała Józefa Bema, Generała Kazimierza Pułaskiego, Generała Zygmunta Janke-Waltera, Głucha, Gołębia, Graniczna, Gruntowa od nr 98 do końca parzyste, Grunwaldzka, Grzybowa, Gwarków, Hoża, Jana Kilińskiego, Jana Kotucza od nr 38 do końca, Jankowicka od nr 41 do końca nieparzyste i od nr 66 do końca parzyste, Jarzynowa, Józefa Cyrana, Juliana Tuwima, Kardynała Bolesława Kominka, Kasztanowa, Komuny Paryskiej, Konrada Winklera, Kornela Ujejskiego, Kosów, Krzywa, Krzyżowa, Księdza Henryka Jośki, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Piotra Ściegiennego, Kwiatowa, Lektorska, Leśna, Liściasta, Ludwika Zdrzałka, Łanowa, Łąkowa, Mahoniowa, Majowa, Maksymiliana Buhla, Malinowa, Malwowa, Marokanów, Mieszka I, Na Niwie, Na Okrzeszyńcu, Nacyńska, Niedobczycka od nr 1 do 105, Obrońców Rybnika, Obwiednia Południowa od nr 24 do końca, Orzepowicka, Osiedle Krakusa, Pawła Cierpioła, Pawła Stalmacha, Piownik, Platanowa, Plebiscytowa, Pod Lasem, Pod Szybem, Polna, Popiela, Poprzeczna, Przedmieście, Raciborska od nr 15 do 179 nieparzyste i od nr 24 do 190 parzyste, Rolnicza, Równa, Serdeczna, Sławików, Smolna, Sowia, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Szczęść Boże, Szczęśliwa, Szkolna, Środkowa, Świerkowa, Świętego Józefa od nr 1 do 75 nieparzyste i od nr 24 do 84 parzyste, Świętej Jadwigi, Targowa, Topolowa, Torfowa, Walentego Pełczyńskiego, Wandy, Wawelska, Wiatraczna, Wiejska od nr 9 do końca nieparzyste i nr parzyste, Wierzbowa od nr 27 do końca nieparzyste i od nr 22 do końca parzyste, Wincentego Pola, Wincentego Witosa, Władysława Broniewskiego, Władysława Stanisława Reymonta od nr 13 do końca nieparzyste i od nr 10 do końca parzyste, Wodzisławska od nr 1 do 209 nieparzyste i od nr 2 do 202 parzyste, Wyboista, Zamiejska, Zamysłowska, Zawiszy Czarnego, Zebrzydowicka, Zielona, Żołędziowa od nr 1 do 83, Żytnia.