Niedziela, 9 maja 2021

imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny

RSS

Strażacy z Owsiszcz z pucharem wójta [ZDJĘCIA]

23.09.2018 23:15 | 0 komentarzy | d

Męska drużyna OSP Owsiszcze zdobyła Puchar Wójta w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych w Krzyżanowicach. Drugie miejsce wywalczyli strażacy z OSP Roszków, pięciokrotni zdobywcy pucharu. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna OSP Krzyżanowice.

Strażacy z Owsiszcz z pucharem wójta [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W dorocznych Zawodach Sportowo-Pożarniczych o Puchar Wójta Gminy, które odbyły się na boisku w Chałupkach w niedzielę 23 września, wzięło udział dziesięć drużyn męskich, dwanaście młodzieżowych oraz jedna kobieca. Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza i zadanie bojowe. Wszystkie drużyny męskie i kobieca startowały na tej samej pompie TOHATSU.

Puchary, medale, dyplomy i nagrody wręczyli: wójt gminy Krzyżanowice Grzegorz Utracki, prezes zarządu gminnego OSP Walter Bożek, komendant gminny OSP Krystian Jobczyk. Sędzią głównym zawodów był kpt. Mateusz Wyrba z Komendy Powiatowej PSP w Raciborzu.

Organizatorem Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice była Ochotnicza Straż Pożarna z Chałupek.

źródło: UG Krzyżanowice. 

Ludzie:

Grzegorz Utracki

Grzegorz Utracki

Wójt gminy Krzyżanowice.

Walter Bożek

Walter Bożek

Radny gminy Krzyżanowice