Niedziela, 21 kwietnia 2019

imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

RSS

Poznajcie kandydatów na radnych gminy Kornowac [LISTA]

22.09.2018 17:24 | 0 komentarzy | mad

Dwa komitety: KWW Twoja gmina twój dom i KWW Razem 2018 wystawiły kandydatów we wszystkich okręgach, w ostatnim obwodzie do rywalizacji przystąpiła jeszcze jedna osoba z KWW Czas na zmiany u nas. Sprawdźcie nazwiska.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Obwód 1 (Sołectwo Kobyla, ulice: Gajowa, Główna od nr 1 do nr 48, Kościelna, Kuliga, Łączna, Poprzeczna)

KWW Razem 2018

  • KOCJAN Alfred Marian 47 Kobyla

KWW Twoja gmina twój dom

  • ŁOMNICKA Maria Ewa 46 Kobyla

Obwód 2 (Sołectwo Kobyla, ulice: Brzozowa, Główna od nr 77 do końca, Leśna, Polna, Świerkowa, Wilczok, Willowa, Wypoczynkowa)

KWW Razem 2018

  • WALENKO Wilhelm 52 Kobyla

KWW Twoja gmina twój dom

  • CIEŚLIK Katarzyna Weronika 38 Kobyla

Obwód 3 (Sołectwo Kobyla, ulice: Budzińska, Główna od nr 49 do nr 76, Krótka, Markowicka, Rzeczna, Sosnowa, Spacerowa, Topolowa)

KWW Razem 2018

  • ZACZYK Jan 62 Kobyla

KWW Twoja gmina twój dom

  • BAUEREK Grzegorz Tomasz 38 Kobyla

Obwód 4 (Sołectwo Kornowac, ulice: Raciborska od nr 1 do nr 73A nieparzyste, Wojska Polskiego, Zacisze)

KWW Twoja gmina twój dom

  • SIEDLACZEK Katarzyna Maria 32 Kornowac

KWW Razem 2018

  • CYRANKA Katarzyna 43 Kornowac

Obwód 5 (Sołectwo Kornowac, ulice: Kolonia, Raciborska od nr 34 do końca parzyste, Raciborska od nr 113 do końca, Stawowa)

KWW Razem 2018

  • GRIM Stanisław 60 Kornowac

KWW Twoja gmina twój dom

  • GEMBALCZYK Ewa 44 Kornowac

Obwód 6 (Sołectwo Kornowac, ulice: Raciborska od nr 2 do nr 32 parzyste, Raciborska od nr 75 do nr 111 nieparzyste, Sadowa, Spokojna, Starowiejska)

KWW Twoja gmina twój dom

  • KORNAS Iwona Barbara 39 Kornowac

KWW Razem 2018

  • TOMALA Piotr Grzegorz 48 Kornowac

Obwód 7 (Sołectwo Łańce, ulice: Słoneczna, Wolności od nr 1 do nr 130, Źródlana)

KWW Razem 2018

  • KOWACZ Iwona 45 Łańce

KWW Twoja gmina twój dom

  • PIECHALAK Tomasz 44 Łańce

Obwód 8 (Sołectwo Łańce, ulice: Borek, Długa, Grzybowa, Jarzębinowa, Kozłówki, Rzuchowska, Strażacka, Szkolna, Wolności od nr 131 do końca)

KWW Razem 2018

  • PIENTKA Norbert 59 Łańce

KWW Twoja gmina twój dom

  • GASZKA Henryk 59 Łańce

Obwód 9 (Sołectwo Pogrzebień, ulice: Ogrodowa, Potoki, Wiejska)

KWW Twoja gmina twój dom

  • SZAMARA Joanna Marta 43 Pogrzebień

KWW Razem 2018

  • LINK Artur Henryk 40 Pogrzebień

Obwód 10 (Sołectwo Pogrzebień, ulice: Brzezka od nr 21 do końca, Jodłowa, Klasztorna, Lubomska, Piaskowa)

KWW Twoja gmina twój dom

  • KOLORZ Magdalena Irena 33 Pogrzebień

KWW Razem 2018

  • KUŚMIERZ Dariusz Artur 47 Pogrzebień

Obwód 11 (Sołectwo Pogrzebień, ulice: Jasna, Kornowacka, Pamiątki od nr 17 do końca nieparzyste, Pamiątki od nr 32 do końca parzyste, Lipowa)

KWW Razem 2018

  • KNURA Sławomir Stanisław 39 Pogrzebień

KWW Twoja gmina twój dom

  • STANIEK Krystian 56 Pogrzebień

Obwód 12 (Sołectwo Pogrzebień, ulice: Farna, Nowa, Pamiątki od nr 1 do nr 15 nieparzyste, Pamiątki od nr 2 do 30 parzyste, Wrzosowa, Grabowa, Brzezka od nr 1 do nr 20)

KWW Twoja gmina twój dom

  • ZIMERMANN Marian Dominik 45 Pogrzebień

KWW Razem 2018

  • DUDA Paweł Izydor 67 Pogrzebień

Obwód 13 (Sołectwo Rzuchów, ulice: Bukowa, Górna, Lęgów, Łąkowa, Rybnicka od nr 1 do nr 55, Sportowa)

KWW Razem 2018

  • HAJDUCZEK Eugeniusz 65 Rzuchów

KWW Twoja gmina twój dom

  • ZIENTAL Arkadiusz 45 Rzuchów

Obwód 14 (Sołectwo Rzuchów, ulice: Borkowa, Graniczna, Krzyżkowicka, Pszowska, Rybnicka od nr 56 do końca parzyste, Rybnicka od nr 57 do nr 91 nieparzyste)

KWW Razem 2018

  • PROKOPCZUK Jarosław Dariusz 49 Rzuchów

KWW Twoja gmina twój dom

  • KUŹMIŃSKI Jacek Krzysztof 51 Rzuchów

Obwód 15 (Sołectwo Rzuchów, ulice: Boczna, Dębowa, Karola Miarki, Pstrązka, Rybnicka od nr 93 do końca) nieparzyste

KWW Razem 2018

  • HAJDUCZEK Izabela Bogusława 40 Rzuchów

Czas na zmiany u nas

  • PIEKUT Łukasz Marian 32 Rzuchów

KWW Twoja gmina twój dom

  • PANIC Bronisław Joachim 59 Rzuchów