Poniedziałek, 6 lipca 2020

imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny

RSS

Pierwsza taka zjednoczona opozycja. Polowy z drużyną na Zamku Piastowskim

21.09.2018 22:45 | 32 komentarze | ma.w

To nasza szansa i pierwszy sukces. Udało nam się stworzyć mocny i kompetentny zespół - mówił o połączeniu sił NaM, PiS i środowiska Anny Ronin kandydat na prezydenta Raciborza Dariusz Polowy. W piątkowy wieczór na jego konwencję przyszło ponad 200 osób.

Pierwsza taka zjednoczona opozycja. Polowy z drużyną na Zamku Piastowskim
Dariusz Polowy i Anna Ronin w trakcie konwencji na Zamku Piastowskim
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Według Wacławczyka Racibórz pod rządami Polowego będzie miastem - liderem, a nie ośrodkiem, który czeka na innych, jest spóźniony czy też musi kopiować od reszty. Jako negatywne przykłady decyzji władz podał sprawę oczyszczaczy powietrza, zaproponowanych przez Ewę Klimaszewską aby wprowadzono je do miejskich przedszkoli. - W urzędzie oskarżono ją, że jest lobbystką sprzedawców oczyszczaczy i zignorowano 300 podpisów pod petycją z apelem o zakup urządzeń - grzmiał kandydat do rady powiatu.

Wacławczyk opowiedział też o niedopuszczaniu do głosu mieszkańców, którzy przychodzą na sesje do magistratu. Wpierw odmówiono tego mieszkankom Ocic, a ostatnio ekologowi, który chciał omówić sposoby walki z niską emisją.

Kandydatom z listy PiS D. Wacławczyk życzył: odwagi, spokoju i uśmiechu. - Obroni nas doświadczenie i opinia ludzi, którzy nas szanują - zaznaczył.

Anna Ronin oznajmiła, że ma jedno marzenie: by Racibórz się rozwijał.

Anna Ronin - jestem szczęśliwa.mp3

Z nagrania video przemówił do zebranych Michał Woś, który kandyduje do Sejmiku Śląskiego. Stanowczo podkreślił, że władze Raciborza partaczą miasto. Zapowiedział w nim "normalność bez układu".

Michał Woś o partaczeniu i normalności.mp3

Ludzie:

Dariusz Polowy

Dariusz Polowy

Prezydent Raciborza