Niedziela, 21 października 2018

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Kto do rady miasta w Rydułtowach? Chętnych nie brakuje

20.09.2018 13:22 | 4 komentarze | mak

Podajemy dane Państwowej Komisji Wyborczej na temat kandydatów w wyborach do Rady Miasta Rydułtowy. Wystartuje 126 osób. Ile jest miejsc? 21.

Kto do rady miasta w Rydułtowach? Chętnych nie brakuje
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Okręg nr 1*

(numer na liście, nazwisko i imiona kandydata, wiek, miejsce zamieszkania)

KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa

1. ZAJĄC Halina 68 Rydułtowy

2. KOŹLIK Wojciech 52 Rydułtowy

3. KOSTECZKO Danuta 56 Rydułtowy

4. BULENDA Piotr Adam 52 Rydułtowy

5. NOWAK Lucjan 54 Rydułtowy

6. SANECZNIK Piotr Michał 72 Rydułtowy

7. KRAUSE Krystian Henryk 55 Rydułtowy

8. KLIMEK Joanna Monika 33 Rydułtowy

9. WÓJCIK Tomasz 26 Rydułtowy

10. SOJKA Klaudia Walentyna 24 Rydułtowy


KWW Moje Miasto

1. MESLIK Adam Jan 60 Rydułtowy

2. ROTTER Marzena Elżbieta 45 Rydułtowy

3. GRABARCZYK Michał Ryszard 39 Rydułtowy

4. ŻYDEK Szymon Jacek 33 Rydułtowy

5. KĄKOL Zbigniew Grzegorz 49 Rydułtowy

6. RADOSZ Marta Jadwiga 39 Rydułtowy

7. PROKOP Beata Jadwiga 35 Rydułtowy

8. TOMANEK Antoni Albin 70 Rydułtowy

9. NOGŁY Mariusz Jacek 40 Rydułtowy

10. BARON Barbara 68 Rydułtowy


KWW Prawo i Sprawiedliwość

1. SZLACHTA Dariusz Roman 48 Rydułtowy

2. MAJEWSKI Zbigniew Marian 63 Rydułtowy

3. TOMICZEK Grzegorz 45 Rydułtowy

4. PRZYBYŁA Jan Augustyn 64 Rydułtowy

5. FINGAS Lidia Joanna 58 Rydułtowy

6. ŻYDEK Grażyna 49 Rydułtowy

7. WOSKOWIAK Bożena Maria 49 Rydułtowy


KWW Zdrowe Rydułtowy

1. MOSZ Weronika Anna 36 Rydułtowy

2. ANIELSKA Teresa Maria 66 Rydułtowy

3. OLEŚ Piotr Marian 39 Rydułtowy

4. DUDEK Krzysztof Franciszek 42 Rydułtowy

5. KUŚKA Katarzyna Barbara 48 Rydułtowy

6. KALWAJTYS Monika Krystyna 29 Rydułtowy

7. GŁÓD Jacek Roman 45 Rydułtowy

8. ŁABA Zbigniew Grzegorz 53 Rydułtowy


Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

1. POŻAROWSZCZYK Andrzej 37 Rydułtowy

2. RUMIN-DRAZIK Marcelina Dominika 34 Rydułtowy

3. KRETTEK Wioletta Joanna 37 Rydułtowy

4. WUJEC Krystyna Małgorzata 41 Rydułtowy

5. DYMPER Grzegorz Franciszek 69 Rydułtowy

6. BOBER Dariusz 46 Rydułtowy


KWW Samorządni Razem

1. SŁADEK Stefan 55 Rydułtowy

2. JONA Mirosław 48 Rydułtowy

3. PIERCHAŁA Michał Jan 60 Rydułtowy

4. BRACHMAN Tadeusz 59 Rydułtowy

5. MALCZEWSKA-PAPROTNY Maria Helena 61 Rydułtowy

6. PARZYCH Krzysztofa Gabriela 43 Rydułtowy

7. CHOWANIEC Barbara Ewa 57 Rydułtowy

8. DOLEŻYCH Justyna Anna 36 Rydułtowy

9. KNESZ Izabela Anna 32 Rydułtowy

10. GLENC Tomasz Marek 53 Rydułtowy



Okręg nr 2**

KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa

1. WOJCIECHOWSKA Barbara Maria 52 Rydułtowy

2. WRÓBLEWSKI Jerzy Andrzej 67 Rydułtowy

3. PORĘBA Maciej Tomasz 49 Rydułtowy

4. WARŁO Rudolf 78 Rydułtowy

5. KORBEL Joanna Ewa 47 Rydułtowy

6. BURDA Tomasz Rafał 42 Rydułtowy

7. TONKE Marcin Marek 40 Rydułtowy

8. WIEJAK Joanna 38 Rydułtowy


KWW Moje Miasto

1. KRAJCZOK Grzegorz Mieczysław 46 Rydułtowy

2. GRABARZ-CZULUK Monika 35 Rydułtowy

3. KALEJA-PAWELEC Barbara Mirela 41 Rydułtowy

4. BARTNIK-MAZUR Jolanta Mariola 43 Rydułtowy

5. DŁUGOSZ Dariusz 50 Rydułtowy

6. ADAMCZYK Krzysztof Tomasz 25 Rydułtowy

7. FREIWALD Tomasz 41 Rydułtowy

8. NOWICKA Alina Anna 40 Rydułtowy


KWW Zdrowe Rydułtowy

1. STEBEL Jacek Ignacy 53 Rydułtow

2. MAINCZYK Helena Zofia 42 Rydułtowy

3. STĘCHŁY Janusz Michał 48 Rydułtowy

4. KOCUR Lidia Józefina 31 Rydułtowy

5. CYLC Piotr Wojciech 41 Rydułtowy

6. LUNIAK-MANDRELA Renata Katarzyna 41 Rydułtowy


KWW Samorządni Razem

1. WDOWIAK Agnieszka 34 Rydułtowy

2. ZALENGA Sławomir Stanisław 40 Rydułtowy

3. SZMAJDUCH Ryszard Alfred 60 Rydułtowy

4. WADAS Magdalena Joanna 36 Rydułtowy

5. PLUCHACZ Leszek Mariusz 49 Rydułtowy

6. CICHY Małgorzata Maria 33 Rydułtowy

7. MROZEK Hanna Katarzyna 44 Rydułtowy

8. NIEMIEC Krzysztof Jan 43 Rydułtowy


KWW Prawo i Sprawiedliwość

1. KUBALA JOANNA KATARZYNA 29 Rydułtowy

2. WALKOWIAK Henryk 60 Rydułtowy

3. KUKLA Danuta Bernadeta 19 Rydułtowy

4. RUDEK Sonia Teresa 46 Rydułtowy

5. BUDA Sylwester Piotr 29 Rydułtowy



Okręg nr 3***

KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa

1. SZWAN Lucjan Stefan 64 Rydułtowy

2. PANIC Franciszek Jan 57 Rydułtowy

3. BRZONKALIK-SKOWRONEK Małgorzata Elżbieta 49 Rydułtowy

4. KOŁODZIEJ Alicja Jolanta 63 Rydułtowy

5. URBISZ Anna 66 Rydułtowy

6. KUCZMASZEWSKA Sylwia Katarzyna 40 Rydułtowy

7. GAJDA Arkadiusz Marek 43 Rydułtowy

8. JABŁOŃSKI Łukasz Adam 35 Rydułtowy

9. KLIMA Wojciech Kazimierz 47 Rydułtowy


KWW Moje Miasto

1. WYSTYRK Marek Krzysztof 45 Rydułtowy

2. CIURKO Wiesława Bronisława 48 Rydułtowy

3. WOŹNICA Marek Stanisław 52 Rydułtowy

4. KOLBUSZ Ewa 43 Rydułtowy

5. CZOGAŁA Joanna Maria 49 Rydułtowy

6. JENCZMIONKA Adam Jerzy 38 Rydułtowy

7. POŚPIECH Magdalena Katarzyna 31 Rydułtowy

8. JURKOWSKI Łukasz Bartłomiej 26 Rydułtowy

9. ANTOŃCZYK Dawid Grzegorz 28 Rydułtowy


KWW Prawo i Sprawiedliwość

1. BRZEZINA Wiesław Jan 54 Rydułtowy

2. KOZIK Ewa Zelma 55 Rydułowy

3. KODURA Eugeniusz 46 Rydułtowy

4. PECUCH Marcin Jan 32 Rydułtowy

5. MILICZEK Gabriel 56 Rydułtowy

6. SUDOŁ Danuta 71 Rydułtowy

7. PECUCH Bernadeta Beata 29 Rydułtowy


KWW Zdrowe Rydułtowy

1. HOSZYCKI Marcin Władysław 30 Rydułtowy

2. BURDA Janusz Tomasz 41 Rydułtowy

3. KOMAREK Barbara Aniela 49 Rydułtowy

4. WIDERA Marek Rafał 49 Rydułtowy

5. WACHEŁKA Zuzanna Maria 40 Rydułtowy

6. WYSOCKA Magdalena Łucja 38 Rydułtowy

7. HANDSCHUH Dominik Łukasz 41 Rydułtowy


KWW Samorządni Razem

1. PAWŁOWICZ Barbara Krystyna 51 Rydułtowy

2. BOLISĘGA Mariola Barbara 41 Rydułtowy

3. JURKOWSKA Danuta Helena 58 Rydułtowy

4. KOSKO Zuzanna Anna 31 Rydułtowy

5. NAWRAT Krzysztof Henryk 45 Rydułtowy

6. KAPŁAN Leszek Jerzy 40 Rydułtowy

7. SEKUŁA Krzysztof Joachim 35 Rydułtowy

8. LUSIŃSKI Andrzej Jan 35 Rydułtowy

Okręg nr 1*: Barwna, Władysława Broniewskiego, Bukowa, Św. Jacka, O. Augustyna Kordeckiego, Wojciecha Korfantego, Bolesława Krzywoustego, Leona, Władysława Łokietka, Gen. Stanisława Maczka, Narcyzowa, Niewiadomska, Niwki, Obywatelska, Osiedle Orłowiec numery: od 11 do 17, Osiedle Orłowiec numery: od 18 do 30, Osiedle Orłowiec numery: od 31 do 39, Osiedle Orłowiec numery: od 40 do 43, Osiedle Orłowiec numery: od 44 do 46, Osiedle Orłowiec numery: od 47 do 57, Osiedle Orłowiec numery: od 58 do 63. Osiedle Orłowiec od nr 64 do końca, Pietrzkowicka, Raciborska od nr 246 do końca (numery parzyste), Raciborska od nr 427 do końca (numery nieparzyste), Radosna, Radoszowska od nr 1 do nr 57a (numery nieparzyste), Radoszowska od nr 2 do nr 68 (numery parzyste), Radoszowska od nr 59 do końca (numery nieparzyste), Radoszowska od nr 70 do końca (numery parzyste), Ks. Józefa Szafranka, Szczerbicka, Szpaków, Juliana Tuwima, Urbana, Wspólna, Żelazna, Żytnia.

Okręg nr 2**: Armii Krajowej, Jana Barcioka, Gen. Józefa Bema od nr 1 do nr 57 (numery nieparzyste), Gen. Józefa Bema od nr 2 do nr 60a (numery parzyste), Gen. Józefa Bema od nr 59 do końca (numery nieparzyste), Gen. Józefa Bema od nr 70 do końca (numery parzyste), Błękitna, Czernicka, Gajowa, Jasna, Jesionowa, Osiedle Karola, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Krzyżkowicka, Joachima Lelewela, Stanisława Ligonia, Ładna, Karola Miarki, Adama Mickiewicza, Miła, Gustawa Morcinka, Osiedle Na Wzgórzu, Orzechowa, Piecowska, Raciborska od nr 1 do 425 (numery nieparzyste), Raciborska od nr 2 do nr 244 (numery parzyste), Mikołaja Reja, Sadowa, Andrzeja Struga, Strzelców Bytomskich, Studzienna, Ks. Bolesława Szyszki, Urocza, Wiśniowa, Wjazdowa, Wodna.

Okręg nr 3***: Barbary, Benedykta, Ks. Franciszka Blachnickiego, Bohaterów Warszawy, Fryderyka Chopina, Ciasna, Antoniego Czechowa, Dobra, Jadwigi, Jagiellońska, Kalwaryjska, Marcina Kasprzaka, Kazimierza, Św. Maksymiliana Kolbe, Zygmunta Krasińskiego, Krucza, Krzywa, Licealna, Lipowa, Łącząca, Mikołaja, Miodowa, Gabriela Narutowicza, Nowa, Ofiar Terroru, Orlovska, Pawia, Plebiscytowa, Podleśna, Gen. Władysława Sikorskiego, Skalna, Skowronków, Słowicza, Jana III Sobieskiego, Spokojna, Storczykowa, Strefa Gospodarcza, Marcina Strzody, Szpitalna, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Tęczowa, Romualda Traugutta, Tygrysia, Władysława Warneńczyka, Wąska, Henryka Wieniawskiego, Władysława, Walerego Wróblewskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Zygmunta, Tadeusza Boya-Żeleńskiego.