Wtorek, 11 grudnia 2018

imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

RSS

Poznajcie kandydatów do Rady Miejskiej Wodzisławia [LISTA]

18.09.2018 11:46 | 26 komentarzy | żet, mak

Podajemy dane Państwowej Komisji Wyborczej na temat kandydatów w wyborach do Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. 

Poznajcie kandydatów do Rady Miejskiej Wodzisławia [LISTA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Okręg nr 1*

(numer na liście, nazwisko i imiona kandydata, wiek, miejsce zamieszkania)

KWW Nasz Wodzisław:

  • 1 CHŁAPEK Eugeniusz Czesław 67 Wodzisław Śląski
  • 2 CZYŻAK Jan Roman 63 Wodzisław Śląski
  • 3 FERDYAN-TRONT Barbara Maria 50 Wodzisław Śląski
  • 4 GAŁUSZKA Jerzy Gerard 74 Wodzisław Śląski
  • 5 GODZIEK Antonina Anna 33 Wodzisław Śląski
  • 6 ŚWIĄTEK Bożena Celina 54 Wodzisław Śląski
  • 7 ŻABICKI Mieczysław Zdzisław 69 Wodzisław Śląski

KW Prawo i Sprawiedliwość:

  • 1 WARCOK Krystyna Maria 59 Wodzisław Śląski
  • 2 WOJACZEK Jan 71 Wodzisław Śląski
  • 3 MAJ Jacek 52 Wodzisław Śląski
  • 4 GAWLICA Michał 56 Wodzisław Śląski
  • 5 SZAJOR Ewa Teresa 63 Wodzisław Śląski
  • 6 SOWA Zbigniew Andrzej 57 Wodzisław Śląski
  • 7 SKOLARUS Justyna Angelika 27 Wodzisław Śląski

KW Głos Pokoleń:

  • 1 DEREWICZ Anna Katarzyna 47 Wodzisław Śląski
  • 2 WĘGRZYK Grzegorz Gabriel 51 Wodzisław Śląski
  • 3 KOWALSKA Monika Maria 37 Wodzisław Śląski
  • 4 LUBSZCZYK Janusz Piotr 38 Wodzisław Śląski
  • 5 KUBECKI Adam Marian 60 Wodzisław Śląski
  • 6 NOWAK Renata Helena 59 Wodzisław Śląski

KW "Zgoda i Rozwój":

  • 1 KRÓLICZEK Adam Alojzy 56 Wodzisław Śląski
  • 2 ZÖLLNER-SOLOWSKA Katarzyna Barbara 38 Wodzisław Śląski
  • 3 KAMCZYK Fryderyk Szymon 38 Wodzisław Śląski
  • 4 WIDENKA Marzena Anna 39 Wodzisław Śląski
  • 5 MAZUR Danuta Janina 63 Wodzisław Śląski
  • 6 CHŁAPEK Mariusz Andrzej 39 Wodzisław Śląski
  • 7 PESTA Erwin Włodzimierz 52 Wodzisław Śląski

KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa

  • 1 DZIADŹKO Wojciech Paweł 33 Wodzisław Śląski
  • 2 ELSNER Jakub 31 Wodzisław Śląski
  • 3 HETMANIOK Iwona Justyna 50 Wodzisław Śląski
  • 4 KOLARCZYK Dorota 33 Wodzisław Śląski
  • 5 MAGIERA Alojzy Józef 65 Wodzisław Śląski
  • 6 MANDERLA Stanisława Elżbieta 39 Wodzisław Śląski
  • 7 MUSIOŁ Marzena Katarzyna 38 Wodzisław Śląski

KWW Wodzisław 2.0

  • 1 PLACEK Mateusz Joachim 19 Wodzisław Śląski
  • 2 STANIEK Wiktoria Weronika 22 Wodzisław Śląski
  • 3 ANIOŁ Marianna Anna 24 Wodzisław Śląski
  • 4 CHRAŚCINA Joanna Dorota 25 Wodzisław Śląski
  • 5 KŁOSEK Szymon Dawid 24 Wodzisław Śląski


Okręg nr 2**

KW Głos Pokoleń:

  • 1 PRUS Dariusz Mirosław 51 Wodzisław Śląski
  • 2 BLAZY Mariusz Artur 42 Wodzisław Śląski
  • 3 OLEJNICZAK-PATEREK Danuta Gabriela 37 Wodzisław Śląski
  • 4 FLORKOWSKA Teresa Helena 60 Wodzisław Śląski
  • 5 DRĄŻEK Ireneusz 53 Wodzisław Śląski
  • 6 RIEDEL Karina Olga 52 Wodzisław Śląski
  • 7 SMUSZ Kamil Piotr 22 Wodzisław Śląski

KWW Nasz Wodzisław:

  • 1 OGRODNIK Eugeniusz Józef 61 Wodzisław Śląski
  • 2 KALINOWSKA Izabela Maria 47 Wodzisław Śląski
  • 3 JAJKO Adam Robert 42 Wodzisław Śląski
  • 4 WUWER Dominika Natalia 36 Wodzisław Śląski
  • 5 KANTOR Adam Marcin 53 Wodzisław Śląski
  • 6 PNIAK Sandra Judyta 27 Wodzisław Śląski
  • 7 WYLEŻYCH Janusz Józef 65 Wodzisław Śląski

KW Prawo i Sprawiedliwość:

  • 1 PLEWNIA Marian Tadeusz 68 Wodzisław Śląski
  • 2 SZYMANIEC Józef Marian 52 Wodzisław Śląski
  • 3 CĄKAŁA Barbara Maria 33 Wodzisław Śląski
  • 4 RZEPA Tadeusz 73 Wodzisław Śląski
  • 5 KUFIETA Marta Patrycja 29 Wodzisław Śląski
  • 6 TKOCZ Joanna 39 Wodzisław Śląski
  • 7 BANAŚ Krzysztof Wincenty 60 Wodzisław Śląski

KW "Zgoda i Rozwój":

  • 1 WALTAR Jerzy Wiktor 64 Wodzisław Śląski
  • 2 KOSTECKI Szymon 48 Wodzisław Śląski
  • 3 CZERWIŃSKA Ewa Elżbieta 42 Wodzisław Śląski
  • 4 PALOWSKA Jolanta Krystyna 35 Wodzisław Śląski
  • 5 MAGIERA Barbara Joanna 57 Wodzisław Śląski
  • 6 WIZNER Rafał Błażej 42 Wodzisław Śląski
  • 7 WŁOCZEK Rafał Marcin 39 Wodzisław Śląski

KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa

  • 1 BALCER Marian Jan 78 Wodzisław Śląski
  • 2 HEJNA Krystyna 57 Wodzisław Śląski
  • 3 IWANOWSKI Dariusz Piotr 34 Wodzisław Śląski
  • 4 KOCZY Marek Grzegorz 51 Wodzisław Śląski
  • 5 PESTA Lucyna Michalina 31 Wodzisław Śląski
  • 6 TATARCZYK Jan Piotr 56 Wodzisław Śląski
  • 7 TLOŁKA Ilona 35 Wodzisław Śląski

KWW Wodzisław 2.0

  • 1 JASIAK Oskar Jakub 32 Wodzisław Śląski
  • 2 MAJDA Kamil 31 Wodzisław Śląski
  • 3 JURA Jędrzej Grzegorz 23 Wodzisław Śląski
  • 4 BIERNACKA Natalia Karolina 31 Wodzisław Śląski
  • 5 BUDZIŃSKI Franciszek Paweł 33 Wodzisław Śląski
  • 6 WYPIÓR-MIGACZ Małgorzata 54 Wodzisław Śląski
  • 7 WITOR Martyna Dominika 29 Wodzisław Śląski


Okręg nr 3***

KWW Nasz Wodzisław:

  • 1 SZAMATOWICZ Roman 53 Wodzisław Śląski
  • 2 WILKOWSKI Wojciech 40 Wodzisław Śląski
  • 3 SITKO Grażyna 59 Wodzisław Śląski
  • 4 HOLECZEK-WOJDAT Jadwiga Helena 71 Wodzisław Śląski
  • 5 KACZYŃSKA Iwona Anna 47 Wodzisław Śląski
  • 6 SKUPIEŃ Ireneusz Kazimierz 49 Wodzisław Śląski
  • 7 SOLIS Katarzyna Halina 37 Wodzisław Śląski

KW Głos Pokoleń:

  • 1 MALINA Alina Stefania 48 Wodzisław Śląski
  • 2 JURKIEWICZ Michał Zygmunt 26 Wodzisław Śląski
  • 3 KUBECKA Janina Bronisława 49 Wodzisław Śląski
  • 4 AUGUSTYNIAK Sławomir Artur 41 Wodzisław Śląski
  • 5 TLAŁKA Janina Elżbieta 55 Wodzisław Śląski
  • 6 KACZMAREK Adam Jan 24 Wodzisław Śląski
  • 7 STĘPIEŃ Marcin 39 Wodzisław Śląski

KW Prawo i Sprawiedliwość:

  • 1 KAPCIAK Roman Stanisław 53 Wodzisław Śląski
  • 2 KRAWCZYK Danuta 62 Wodzisław Śląski
  • 3 FAJKIS Henryk Piotr 64 Wodzisław Śląski
  • 4 KAMIŃSKI Kamil 18 Wodzisław Śląski
  • 5 CHAMCZYK Piotr 43 Wodzisław Śląski
  • 6 MAŁGORZEWICZ Bernadeta 65 Wodzisław Śląski
  • 7 SZEBERA Alicja Stefania 40 Wodzisław Śląski

KW "Zgoda i Rozwój":

  • 1 PAWŁOWSKA Izabela 47 Wodzisław Śląski
  • 2 TKOCZ Radosław Henryk 25 Wodzisław Śląski
  • 3 KOBYLAŃSKA Anna Maria 43 Wodzisław Śląski
  • 4 KOZŁOWSKA Barbara Monika 50 Wodzisław Śląski
  • 5 BŁASZKIEWICZ Barbara Iwona 54 Wodzisław Śląski
  • 6 POLNIK Grzegorz Piotr 20 Wodzisław Śląski
  • 7 PIOTROWSKI Edward Piotr 55 Wodzisław Śląski

KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa

  • 1 SZWAGRZAK Dezyderiusz Dariusz 35 Wodzisław Śląski
  • 2 CELNY Arkadiusz Jacek 71 Wodzisław Śląski
  • 3 GARDIAN Agnieszka Ewelina 37 Wodzisław Śląski
  • 4 JÓŹWIK Wiesław Zenon 53 Wodzisław Śląski
  • 5 KOTWICA Robert Piotr 48 Wodzisław Śląski
  • 6 SAMBURSKA Beata 48 Wodzisław Śląski
  • 7 WĘGLARZ Izabela Helena 49 Wodzisław Śląski

KWW Wodzisław 2.0

  • 1 BIERNACKI Kacper Lech 36 Wodzisław Śląski
  • 2 CHRZĄSZCZ Łukasz Michał 29 Wodzisław Śląski
  • 3 STĘPNIAK Adrian Ryszard 24 Wodzisław Śląski
  • 4 WIDENKA Krzysztof 19 Wodzisław Śląski
  • 5 GONSIOR Agnieszka Dominika 26 Wodzisław Śląski
  • 6 KORCZAK Kinga Patrycja 21 Wodzisław Śląski
  • 7 FABIA Anna 26 Wodzisław Śląski


Okręg nr 4****

KWW Nasz Wodzisław:

  • 1 GRABOWIECKI Jan Marcin 67 Wodzisław Śląski
  • 2 ADAMIK Brygida Sylwia 43 Wodzisław Śląski
  • 3 GOJNY Rafał Paweł 41 Wodzisław Śląski
  • 4 MATERZOK Henryk Konrad 51 Wodzisław Śląski
  • 5 MROWIEC Karolina Anna 37 Wodzisław Śląski
  • 6 RYCHLIK Czesław 70 Wodzisław Śląski
  • 7 SZUBERT Klaudia Monika 18 Wodzisław Śląski
  • 8 ŻABICKI Aleksander Kazimierz 76 Wodzisław Śląski

KW Prawo i Sprawiedliwość:

  • 1 JĘDRYKA Adrian Michał 27 Wodzisław Śląski
  • 2 HEROK Adam Józef 30 Wodzisław Śląski
  • 3 HOJKA Karol Wincenty 60 Wodzisław Śląski
  • 4 PTAK Lidia Benedykta 42 Wodzisław Śląski
  • 5 STANISZ-CEBULA Joanna Bernadetta 34 Wodzisław Śląski
  • 6 SZOLC Sylwia Maria 64 Wodzisław Śląski
  • 7 ZIĘTARA Konrad Marcin 32 Wodzisław Śląski
  • 8 MAŁEK Marek Robert 42 Wodzisław Śląski

KW Głos Pokoleń:

  • 1 MACHNIK Marzena Teresa 40 Wodzisław Śląski
  • 2 GACA Mariusz Ryszard 50 Wodzisław Śląski
  • 3 BERNAT Przemysław Krystian 24 Wodzisław Śląski
  • 4 DEREWICZ Natalia Klaudia 25 Wodzisław Śląski
  • 5 WŁODARZ Bartłomiej Krystian 30 Wodzisław Śląski
  • 6 TYMCZUK Adam 49 Wodzisław Śląski
  • 7 GACA Jagoda Magdalena 23 Wodzisław Śląski
  • 8 SZATYŁO Alan Hieronim 22 Wodzisław Śląski

KW "Zgoda i Rozwój":

  • 1 PIETYRA Grażyna Teresa 57 Wodzisław Śląski
  • 2 KÜHN Barbara Maria 60 Wodzisław Śląski
  • 3 KŁOSOK Patrycja Justyna 37 Wodzisław Śląski
  • 4 FOJCIK Jakub Grzegorz 21 Wodzisław Śląski
  • 5 JASIAK Elżbieta Zofia 57 Wodzisław Śląski
  • 6 PUCIŁOWSKI Robert 45 Wodzisław Śląski
  • 7 NISIEWICZ-JAŹWIEC Maryla Beata 45 Wodzisław Śląski
  • 8 MICHAŁOWSKI Sebastian 19 Wodzisław Śląski

KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa

  • 1 GRZYBACZ Stefan 68 Wodzisław Śląski
  • 2 MĘŻYK Antoni Jacek 56 Wodzisław Śląski
  • 3 KOLARSKA Izabela 40 Wodzisław Śląski
  • 4 HALIGOWSKA Barbara 52 Wodzisław Śląski
  • 5 JELEŃ Antoni 54 Wodzisław Śląski
  • 6 GÓRSKA Joanna Małgorzata 47 Wodzisław Śląski
  • 7 SROCZYŃSKI Adam 67 Wodzisław Śląski
  • 8 STRYSZAWIAK Patrycja Paulina 26 Wodzisław Śląski

KWW Wodzisław 2.0

  • 1 KOŚĆ Arkadiusz Dariusz 31 Wodzisław Śląski
  • 2 PABIJASZ Błażej Tomasz 22 Wodzisław Śląski
  • 3 ADAMCZYK Mariusz Konrad 30 Wodzisław Śląski
  • 4 MISZCZYK Dorota Janina 44 Wodzisław Śląski
  • 5 WARCHOLAK Roksana Tatiana 25 Wodzisław Śląski
  • 6 STOLARSKI Tomasz Marek 29 Wodzisław Śląski
  • 7 GÓRSKI Jędrzej Mirosław 24 Wodzisław Śląski
  • 8 FABIA Sylwia 27 Wodzisław Śląski


* Okręg nr 1 (Kokoszyce, Zawada, Radlin II): Adama Dzika, Bojowników, Bolesława Chrobrego od nr 1 - 156 wszystkie, Bolesława Chrobrego od nr 157 - 231D nieparzyste, Bolesława Chrobrego od nr 160D - 212D parzyste, Bolesława Chrobrego od nr 235 do końca nieparzyste, Bolesława Chrobrego od nr 214 do końca parzyste, Bolesława Krupińskiego, Cypriana Kamila Norwida, Dębowa, Długa, Dołki, Działkowców, Emilii Plater, Głożyńska od nr 4 - 58A parzyste, Głożyńska od nr 5 - 47C nieparzyste, Głożyńska od nr 49 do końca nieparzyste, Głożyńska od nr 60 do końca parzyste, Gołębia, Hoża, Hugo Kołłątaja, Ignacego Paderewskiego, Jarosława Dąbrowskiego od nr 1 - 49E nieparzyste, Jarosława Dąbrowskiego od nr 4 - 42D parzyste, Jarosława Dąbrowskiego od nr 51 do końca nieparzyste, Jarosława Dąbrowskiego od nr 44 do końca parzyste, Józefa Chełmońskiego, Jurija Gagarina, Kardynała Bolesława Kominka, Kąty, Kokoszycka od nr 1 - 179 wszystkie, Konwaliowa, Kosynierów, Ks. Edmunda Szwedy, Letnia, Makowa, Marii Dąbrowskiej, Matki Teresy z Kalkuty, Marii Skłodowskiej-Curie, Melchiora Wańkowicza, Młodzieżowa od nr 1 - 131 nieparzyste, Młodzieżowa od nr 2 - 126 parzyste, Młodzieżowa od nr 128 do końca parzyste, Młodzieżowa od nr 133 do końca nieparzyste, Olszyny, Oraczy od nr 1 - 155A wszystkie, Oraczy od nr 156 do końca wszystkie, Osadnicza, Owocowa, Pałacowa, Parkowa, Pogodna, Popiela, Pszowska od nr 213 do końca wszystkie, Radlińska od nr 68 do końca wszystkie, Radlińskie Chałupki od nr 39 - 79 nieparzyste, Radlińskie Chałupki od nr 80 - 157 wszystkie, Radlińskie Chałupki od nr 158 - 180 parzyste, Rolnicza, Rybnicka od nr 41 do końca wszystkie, Siarkowa, Smolna, Sportowa, Stefana Batorego, Strażacka, Szybowa, Ustronna, Wesoła, Więźniów Politycznych, Wysoka, Zbożowa, Zdrojowa, Ziemowita, Ziołowa, Zuchów, Żniwna, Żwirowa.

** Okręg nr 2 (Stare Miasto, Wilchwy): Apteczna, Arendarska, Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Boczna, Bogumińska, Bracka, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Cicha, Ciekawa, Czyżowicka od nr 1 - 16 wszystkie, Czyżowicka od nr 17 - 31 nieparzyste, Dolinna, Dr Lucjana Mendego, Franciszaka Matuszczyka, Gawędy, Gościnna, Goździkowa, Górna, Grodzisko, Ignacego Daszyńskiego, Jabłoniowa, Janusza Korczaka, Jastrzębska od nr 1 - 37 nieparzyste, Jastrzębska od nr 2 - 48 parzyste, Jastrzębska od nr 50 do końca parzyste, Jastrzębska od nr 39 do końca nieparzyste, Jodłowa, Józefa Michalskiego, Juliusza Słowackiego, Kąkolowa, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Koszykowa, Kościelna, Kręta, Krokusowa, Ks. Płk. Wilhelma Kubsza od nr 1 - 15 nieparzyste, Ks. Płk. Wilhelma Kubsza od nr 2 - 48 parzyste, Księżnej Konstancji, Kwiatowa, Leonida Teligi, Liliowa, Lipowa, Ładna, Łąkowa, Łużycka, Magnoliowa, Mała, Mały Rynek, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mikołaja Kopernika, Minorytów, Mszańska, Odrodzenia, Ofiar Oświęcimskich, Ogrodowa, O. Maksymiliana Kolbego, Osiedle 1 Maja, Partyzantów, Pawła Pośpiecha, Piaskowa, Plac Gladbeck, Plac Wojciecha Korfantego, Plac Świętego Krzyża, Podgórna, Połomska, Powstańców Śląskich, Przytulna, Pszowska od nr 1 - 93 wszystkie, Pszowska od nr 94 - 100 parzyste, Radlińska od nr 1 - 35 wszystkie, Rodzinna, Romantyczna, Rzeczna, Rynek, Sasankowa, Sądowa, Sąsiedzka, Skrzyszowska od nr 1 - 49A nieparzyste, Skrzyszowska od nr 2 - 68 parzyste, Skrzyszowska od nr 51 do końca nieparzyste, Skrzyszowska od nr 70 do końca parzyste, Sobótki, Spokojna, Stanisława Staszica, Stefana Czarnieckiego od nr 2 - 28 parzyste, Stefana Czarnieckiego od nr 3 - 59 nieparzyste, Stefana Czarnieckiego od nr 61 do końca nieparzyste, Stefana Czarnieckiego od nr 30 do końca parzyste, Stroma, Szczęśliwa, Szkolna, Średnia, Świerkowa, Świętego Jana, świętego Wawrzyńca, Targowa, Topolowa, Tulipanowa, Turska, Uśmiechu, Wałowa, Wiejska, Wiklinowa, Wilcza, Wincentego Styczyńskiego, Wincentego Witosa, Władysława Opolskiego, Władysława Syrokomli, Wymarzona, Zamkowa, Zagrodowa, Zgoda, Zielona.

*** Okręg nr 3 (Nowe Miasto): 26 Marca od nr 1 - 7A nieparzyste, 26 Marca od nr 2 - 36 parzyste, 26 Marca numery: 42, 62, 64, 26 Marca od nr 11 - 25 nieparzyste, 26 Marca numery: 27, 29, 31, 33, 26 Marca od nr 70 - 170 parzyste, 26 Marca od nr 35 - 53 nieparzyste, Armii Krajowej, Bolesława Prusa, Edwarda Sosny, Elizy Orzeszkowej, Harcerska, Jana Pawła II, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 1 - 37 nieparzyste, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 2 - 38 parzyste, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 43 - 79 nieparzyste, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 40 - 52 parzyste, Ks. Płk. Wilhelma Kubsza od nr 19 do końca nieparzyste, Ludwika Waryńskiego, Marklowicka, Osiedle Przyjaźni, PCK, Piastowska, Plac Zwycięstwa, Pokoju, Radlińskie Chałupki od nr 1 - 35 parzyste i nieparzyste, Radlińskie Chałupki od nr 36 - 74 parzyste, Radlińskie Chałupki nr 161, Radlińskie Chałupki od nr 186 - 194 parzyste, Rybnicka od nr 1 - 30A parzyste i nieparzyste, Słoneczna, Stefana Żeromskiego, Tysiąclecia, Wojska Polskiego.

**** Okręg nr 4 (Jedłownik-Turzyczka-Karkoszka, Jedłownik Osiedle, Os. XXX-lecia, Piastów, Dąbrówki): Cisowa, Czyżowicka od nr 18 - 60 parzyste, Czyżowicka od nr 33 - 61A nieparzyste, Czyżowicka od nr 62 do końca wszystkie, Fryderyka Chopina, Gosława, Górnicza, Iwana Miczurina, Józefa Bieni, Karkoszka, Kokoszycka od nr 180 - 186 parzyste i nieparzyste, Ks. Antoniego Roboty, Ks. Ewalda Kasperczyka, Leszka, Leśna, Ludowa, Mieczysława Karłowicza, Mieszka, Modrzewiowa, Nowa, Osiedle Dąbrówki, Osiedle XXX Lecia od nr 1 - 63 wszystkie, Osiedle XXX Lecia od nr 64 do końca wszystkie, Osiedle XXX Lecia P1E, Polna, Poprzeczna, Przemysława od nr 1 - 8F wszystkie, Przemysława od nr 9 do końca wszystkie, Pszowska od nr 95 - 99D nieparzyste, Pszowska od nr 101 - 212 wszystkie, Radlińska od nr 36 - 44 parzyste, Radlińska od nr 39 - 59 nieparzyste, Radlińska od nr 46 - 58A parzyste, Radlińska od nr 59A - 67 nieparzyste, Rogowska, Słowiańska, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki, Starowiejska, Świętej Jadwigi, Tęczowa, Wąska, Wolności, Żwirki i Wigury.