środa, 19 lutego 2020

imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

RSS

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Aneta z Rydułtów zamieszka u rolnika Marka [ROLNIK SZUKA ŻONY]

17.09.2018 19:00 | 7 komentarzy | mak

W niedzielę (16 września) został wyemitowany trzeci odcinek telewizyjnego programu Rolnik szuka żony. Okazał się szczęśliwy dla Anety z Rydułtów, która chce zdobyć serce rolnika Marka. Rydułtowianka dostała się do "trójki" wybranek mężczyzny i zamieszka w jego gospodarstwie.

Aneta z Rydułtów zamieszka u rolnika Marka [ROLNIK SZUKA ŻONY]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przed dwoma tygodniami rozpoczęła się piąta edycja programu TVP 1 "Rolnik szuka żony". W pierwszym odcinku widzowie poznali piątkę rolników, którzy marzą o znalezieniu prawdziwej miłości za pośrednictwem telewizji, w tym rolnika Marka - wysportowanego hodowcę bydła, który wpadł w oko Anecie z Rydułtów - kobieta napisała do niego list.

W niedzielę (16 września) w trzecim odcinku programu nadszedł czas trudnych decyzji. Najpierw rolnicy mieli wybrać po pięć kandydatek. - Aneta... - rozmarzył się na widok zdjęcia mieszkanki Rydułtów. - Bardzo miła, uczuciowa, opiekuńcza przede wszystkim. Na tym etapie - pozytywnie - podzielił się wrażeniami z prowadzącą program Martą Manowską.

- Zapraszam - powiedział rolnik patrząc w oczy Anecie. - No tak, Marek mi się podoba - przyznała później przed kamierą uszczęśliwona wyborem rydułtowianka.

Później rolnicy musieli zdecydować, które spośród pań zaproszą do siebie do domu. W podjęciu decyzji miało im pomóc wspólne, aktywne spędzenie czasu. Marek macał z kandydatkami różne przedmioty, które umieszczono w skrzyniach. Panie miały okazję, by dotknąć dłoń rolnika. Temperatura spotkania nieco wzrosła. - Po raz pierwszy można było dotknąć Marka, tak bezpośrednio. I nikt nie widział, co się w środku działo - ekscytowała się jedna z uczestniczek. - To chyba kokos - zgadywała Aneta, gdy przyszła jej kolej na udział w zabawie. - Mogę się tylko zgodzić - wtórował Marek. - Bardzo przyjemna konkurencja - ze spokojem podsumował całe zadanie.

Wreszcie przyszła kolej na konkrety. Rolnicy musieli wybrać tylko trzy kandydatki. - Kolana mi chodzą - stresował się rolnik przed podjęciem decyzji. Ale poszło mu gładko. - Zapraszam - powiedział do Anety. Tym samym mieszkanka Rydułtów jako pierwsza dostała się do trójki. - Bardzo się cieszę, że zostałam zaproszona do Marka na gospodarstwo - nie kryła zadowolenia.

Nie wszystkie kandydatki miały tyle szczęście. Wśród pań, które odpadły, była m.in. Wioletta. - Marek na początku wydawał mi się niedostępny, stremowany, z pokerową twarzą... Jak Sulejman, który musi w haremie wybrać tylko jedną Hürrem - stwierdziła.

W następnym odcinku kandydatki przekonają się, na czym polega życie na wsi.

fot. Rolnik szuka żony/TVP1