Czwartek, 21 lutego 2019

imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

RSS

Laptop do firmy - co warto kupić w tym sezonie

05.09.2018 15:12 | 0 komentarzy | (s)

Druga połowa roku to doskonały okres na zrobienie zakupów sprzętu elektronicznego, ponieważ wszystkie sklepy i producenci chcą jak najszybciej pozbyć się swoich zasobów magazynowych, by zrobić miejsce w nich na produkty, które reklamowane są na kolejny rok. Planując wyposażenie swojej firmy, jest to świetny sposób na obniżenie kosztów, otrzymując w dalszym ciągu najwyższą jakość, gdyż laptopy nadal będą charakteryzować się nowoczesnymi rozwiązaniami i zastosowaniem wielu nowoczesnych technologii.

Laptop do firmy - co warto kupić w tym sezonie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Co jeszcze warto kupić w tym roku, by zapewnić pracownikom firmy i sobie najlepsze wyposażenie? Warto przyjrzeć się marce Dell i ich produktom skierowanym w stronę biznesu! Vostro i Latitude nadal w natarciu!

DELL VOSTRO 5468, czyli 14-calowy sprinter

Biznes lubi tempo i wydajność, a pracownicy z narzędziami wysokiej jakości, są w stanie zdziałać o wiele więcej. Nie warto obciążać ich dużymi modelami komputerów, które będą niewygodne podczas transportu, a utrudnione warunki pracy, mogą stanowić kolejne przeszkody spowalniające – przygotowanie raportu, prezentacji, czy oferty w kawiarni na dużym laptopie i małym stoliku, będzie z pewnością problematyczne.

Sprzęt posiada mocny procesor i5-7200U, który popularny jest wśród wymagających klientów, ze względu na swoją niezawodność. Warto zwrócić również uwagę na 8 GB pamięci RAM DDR4 o częstotliwości 2400 MHz. Komputer wyposażony jest zarówno w dysk 256 GB SSD, jak i 1 TB HDD – chociaż przechowywanie danych na wirtualnych chmurach bywa niebezpieczne, ponieważ nie zawsze możemy mieć dostęp do sieci. Warto więc posiadać kopie istotnych plików i dokumentów na dysku twardym.

Ostatnim elementów, który może zaskoczyć wszystkich interesantów, jest fakt posiadania wydajnej karty graficznej NVIDIA GeForce 940MX o pamięci własnej na poziomie 2 GB – taki laptop powinien spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

LAPTOP DELL LATITUDE 3490 – błyskawica w świecie komputerów mobilnych

Idąc o krok dalej, nie można przejść obojętnie obok takiego modelu jak Dell Latitude 3490, który w nieco wyższej cenie, gwarantuje kilkukrotnie lepsze parametry. Klienci otrzymują 16 GB pamięci RAM DDR4 (jeden slot wolny, w celu zwiększenia tej wartości do 32 GB), procesor i7-8550U o taktowaniu maksymalnym 4 GHz, 8 MB pamięci podręcznej CACHE, 512 GB dysku twardego SSD z pamięcią FLASH i kartę graficzną AMD Radeon 530.

Wszystko zostało zapakowane do niewielkiej, lekkiej i smukłej obudowy o rozmiarze 14 cali, więc komputer jest bezproblemowy i wygodny podczas transportu. Seria Latitude charakteryzuje się wykonaniem ze świetnych materiałów, więc klient dodatkowo otrzymuje maksymalną wytrzymałość sprzętu, co podczas podróży jest niezwykle istotne – drgania i uderzenia, mogą spowodować uszkodzenia mechaniczne, które mogą prowadzić do awarii sprzętu – tego typu problem, nie jest objęty gwarancją producenta. 

Co szykuje Dell na rok 2019 dla klientów biznesowych? O tym się jeszcze przekonamy, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z ofertą powyższych modeli, które poprawią wydajność pracy wszystkich specjalistów w firmie, maksymalizując tym samym ich wyniki!

Jeśli poszukujesz możliwości zakupu powyżej opisywanego sprzętu w atrakcyjnych cenach, sprawdź ofertę sklepu internetowego ze sprzętem Dell - Gigam.pl.

Materiał zewnętrzny