Niedziela, 15 grudnia 2019

imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

RSS

KATOLIK Group już niedługo w raciborskiej strefie!

04.09.2018 11:40 | 0 komentarzy | MK

Firma KATOLIK Group, to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo z siedzibą w Kietrzu, posiadająca oddziały w Obornikach Śląskich oraz nowoczesną linię produkcyjną do oczyszczania siemienia lnianego w Olkuszu. Rocznie importuje aż 15 tysięcy ton siemienia lnianego, co pozwala firmie wieść prym wśród tego typu przedsiębiorstw w kraju.

KATOLIK Group już niedługo w raciborskiej strefie!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Katolik Group to globalny dystrybutor dodatków dla piekarnictwa i cukiernictwa standardowych oraz BIO. W ofercie posiada m.in.: siemię lniane, pestki dyni, kaszę jaglaną, nasiona chia, sezam, mak, komosę ryżową i wiele innych. Przedsiębiorstwo oferuje również orzechy, wiórki kokosowe, rodzynki, owoce w żelu i puszce, mleko w proszku czy kakao. Przedstawiciele handlowi zaopatrują klientów w oleje, oliwę z oliwek, masło, cukier oraz pomady.

Firma nastawiona jest na ciągły rozwój. Już niebawem rozpocznie się budowa nowej przestrzeni biznesowej w Raciborskiej Strefie Gospodarczej przy ul. Komunalnej. Powstanie tam hala produkcyjno- magazynowa o powierzchni 4500 m.kw. oraz biurowiec liczący 700 m.kw. powierzchni użytkowej.

Zapraszamy do współpracy!

Magazyn i Biura:
Pl. Okrzei 21
48-130 Kietrz
tel. 501 389 248

Oddział Handlowy:
ul Herberta 1/3
55-120 Oborniki Śląskie

Magazyn Produkcyjny:
ul.Pakuska 64
32-300 Olkusz

www.katolikgroup.pl

Facebook.com/KatolikGroupSp.zoo

Materiał zewnętrzny