Wtorek, 26 stycznia 2021

imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

RSS

Magia Rocka tuż, tuż. Mamy dla was podwójną wejściówkę!

28.08.2018 13:44 | 0 komentarzy | (q)

Już 31 sierpnia fani muzyki rockowej będą się bawić w Lyskach. W tym roku, w ostatni piątek wakacji fani rocka będą mogli posłuchać zespołów takich jak: Defekt Muzgó, Tester Gier, Decapitated, Coma, Organek czy Ira

Magia Rocka tuż, tuż. Mamy dla was podwójną wejściówkę!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mamy do rozdania podwójną wejściówkę na Magię Rocka!

Co należy zrobić?

Wystarczy skomentować post na fanpage'u portalu Nowiny.pl na Facebooku mówiący o tej zabawie. W komentarzu należy zaznaczyć dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać zaproszenie. Wygra opinia, która zbierze największą liczbę „lajków” (post znajduje się TUTAJ).

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 30 sierpnia, do godz. 12:00:00. Wejściówka zostanie rozlosowana wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe opisane w regulaminie. Po zakończeniu konkursu wyniki podane zostaną w portalu Nowiny.pl, skontaktujemy się ze zwycięzcą również w wiadomości prywatnej na Facebooku, prosimy więc o baczne sprawdzanie folderu „inne”.

Pamiętajcie! Komentarz należy dodać pod postem na Facebooku portalu Nowiny.pl, a nie w portalu Nowiny.pl. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ oraz regulaminem, który znajduje się TU.

Jeżeli macie ochotę poinformujcie swoich znajomych o naszej zabawie TUTAJ.