Czwartek, 20 lutego 2020

imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira

RSS

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Trwa IX edycja konkursu Obiektywnie śląskie. Wyślij swoje zdjęcia i filmy

21.08.2018 12:00 | 0 komentarzy | MK

Zapraszamy do udziału w IX edycji konkursu na najlepsze fotoreportaże, fotokasty i filmy o  Śląsku Obiektywnie śląskie. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to  ŚLASK: CODZIENNY/NIECODZIENNY. Prace można nadsyłać od do 15 września br. (do północy).

Trwa IX edycja konkursu Obiektywnie śląskie. Wyślij swoje zdjęcia i filmy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Laureatów wyłonią tak znamienite osobowości świata kultury jak: Lech Majewski, Adam Sikora, Jacek Joostberens oraz Antoni Cygan. Uczestnicy konkursu dla wyrażenia tematu będą mogli tradycyjnie posłużyć się: Fotoreportażem, składającym się z od 3-7 zdjęć, Fotokastem:  maks. 2 min oraz Filmem również maks. 2 min. Nowością tej edycji będzie dodatkowo wybór przez jury najlepszego zdjęcia Obiektywnie śląskie 2018!!!

Mamy nadzieję, że ponownie wyłonimy barwne i interesujące prezentacje naszego regiony, a uczestnicy konkursu zaskoczą zarówno nas jak i jurorów nietuzinkowym podejściem do tematu.

Wszystkie prace spełniające warunki konkursu będą zamieszczane na stronie konkursu: www.obiektywnieslaskie.pl, poprzez którą można oddawać głosy na swoje ulubione fotoreportaże, filmy i fotokasty i współdecydować w ten sposób o nagrodzie publiczności.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, m.in. nagrody rzeczowe o wartości 3000 zł, drukarka firmy EPSON, voucher o wartości 1000 PLN na monitor firmy EIZO, statyw firmy Manfrotto, pobyty weekendowe w leśniczówkach, vouchery na profesjonalne wydruki,  prezentacja najlepszych zdjęć w formie wystawy i wiele innych. Tradycyjnie wybrane zostaną najbardziej gryfne prace tej edycji.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystego finału, który jednocześnie jest wernisażem najlepszych prac danej edycji. Gala finałowa odbędzie się w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach 19 października.

Zapraszamy do udziału w konkursie.