Czwartek, 21 marca 2019

imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja

RSS

Patrol

Dramat przy ul. Słowackiego w Raciborzu. Mężczyzna spadł z wieżowca

06.08.2018 15:03 | 0 komentarzy | żet
Ostatnia aktualizacja: 06.08.2018 17:29

TEKST AKTUALIZOWANY

Poważnie ranny raciborzanin trafił do szpitala.

Dramat przy ul. Słowackiego w Raciborzu. Mężczyzna spadł z wieżowca
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do wypadku doszło 6 sierpnia po godz. 14.00 przy ul. Słowackiego w Raciborzu. Mężczyzna wypadł z wieżowca i spadł na kryty blach falistą garaż, znajdujący się pomiędzy blokiem, a zabudową jednorodzinną przy ul. Wyszyńskiego. 

- Mamy informację, że z wieżowca wyskoczył mężczyzna w wieku około 40 lat. Żyje, trwa akcja reanimacyjna - to jedyne szczegóły, którymi tuż przed godz. 15.00 dysponował kom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu. Gdy spytaliśmy, czy mężczyzna rzeczywiście wyskoczył z bloku czy też był to nieszczęśliwy wypadek, rzecznik odpowiedział, że zostanie to ustalone w toku dochodzenia.

Na miejscu pracowali policjanci, akcję ratowniczą zabezpieczali strażacy. Ranny w zdarzeniu mężczyzna został przewieziony do szpitala przez ratowników pogotowia.

- To mieszkaniec Raciborza, rocznik '77. Doznał ogólnych obażeń i złamań, jest w szpitalu. Prawdopodobnie on sam wyskoczył, nie było tam działania osób trzecich - uzupełnia wcześniejsze doniesienia kom. M. Szymański z KPP w Raciborzu.