Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

Wakacje w siodle i wizyta w redakcji Nowin

24.07.2018 09:35 | 0 komentarzy | ma.w

Ludwik Gorczyca z Ostroga, organizujący z małżonką corocznego Hubertusa (barwny przejazd konny) w Raciborzu, prowadzi kolonie dla miłośników jazdy konnej. Spytał nas czy możemy pokazać jego kolonistom jak wygląda praca dziennikarzy od kuchni, na co chętnie przystaliśmy.

Wakacje w siodle i wizyta w redakcji Nowin
Redakcję Nowin odwiedzili: Wiktoria Warcholińska, Agata Konderla, Dawid Włodarczyk, Aneta Jędrys, Marta Solich, Marta Pawłowska, Zosia Andrzejewska i Anna Warcholińska.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Odwiedziła nas wesoła grupa młodych ludzi, którzy z zaciekawieniem przysłuchiwali się jak powstaje tygodnik Nowiny Raciborskie i w jaki sposób tworzony jest portal nowiny.pl. Z okazji odwiedzin, składająca aktualny numer Nowin Agnieszka Subocz wykonała dla gości w prezencie okładkę z ich zdjęciem w trakcie wizyty. Po redakcji oprowadził ich Mariusz Weidner, a kulisy internetu odkrył przed grupą Paweł Okulowski. Przy okazji rozmowy z nim, jedna z uczestniczek kolonii Marta Solich z Bełsznicy zauważyła na biurku niewielkie zdjęcie, na którym właśnie ona prowadzi konia z dziewczynką, na niedawnej imprezie na Ostrogu, w przedszkolu. Redaktor znalazł tę fotkę na ulicy, w rejonie poczty i dworca kolejowego. Chciał poszukać właściciela zdjęcia, publikując newsa na portalu. Szczęśliwy koniec tej historii – odnalezienie się Marty na fotografii – zaskoczyło dziennikarza tak samo jak bohaterkę fotograficznego ujęcia. Zdjęcie trafiło w prawowite ręce.

(ma.w)