Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

Profesjonalna firma sprzątająca to dobry wybór dla Twojego biznesu!

23.07.2018 14:25 | 0 komentarzy | MK

Właściciele dużych, średnich czy małych firm podejmują każdego dnia szereg decyzji i działań służących dobrej organizacji i rozwojowi swoich przedsiębiorstw. Należą do nich zarówno poważne decyzje finansowe czy kadrowe, ale również prozaiczne z pozoru ruchy dotyczące organizacji przestrzeni biurowej oraz czystości w miejscu pracy. Każde zatrudnienie fachowców do mycia okien, prania wykładzin lub porządkowania łazienek wiąże się z wydatkami, a czasami również niepewnością, co do jakości świadczonych usług. Z drugiej strony powierzenie tego typu prac własnym pracownikom to marnotrawstwo zarówno czasu pracy, jak i ich potencjału.

Profesjonalna firma sprzątająca to dobry wybór dla Twojego biznesu!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Droga do oszczędności, czyli jedna firma sprzątająca i wiele usług w ofercie

Zatrudniając jedną profesjonalną firmę oferującą sprzątanie biur, możemy uzyskać dostęp do wielu usług. Indywidualnie dopasowany plan czynności porządkowych obejmować może okurzanie i mycie podłóg, wycieranie kurzu, pranie wykładzin, ale również mycie okien. Jednorazowe sprzątanie biur i mieszkań, ale również regularnie, cyklicznie wykonywane prace, proponuje firma Moppy.pl działająca na terenie m. in. Wrocławia i Krakowa. Do tego oferuje ona możliwość rezygnacji z usługi do 48 godzin przed jej realizacją. Decydując się i zlecając sprzątanie takiej firmie zewnętrznej, nie musimy martwić się o zakup środków czystości czy też specjalistycznego sprzętu, ani o miejsce na jego składowanie. Zmartwieniem przestaną być brudne szyby, plamy na wykładzinie czy nieumyta łazienka. Usługa kompleksowego sprzątania odciąży nas od konieczności zlecania tego typu porządkowych czynności pracownikom oraz sprawdzania efektów ich prac i kontroli nad nimi.

Znaki rozpoznawcze fachowej pomocy sprzątającej biura

Szukając odpowiedniego partnera - podmiotu świadczącego usługi sprzątające, kierujemy się osobistymi względami i preferencjami. Jednak uwagę powinniśmy zwrócić przede wszystkim na firmy, które nie są pośrednikami. Co zatem wyróżnia profesjonalistów? Starannie dobrany zespół wykwalifikowanych pracowników, wyłoniony na drodze rekrutacji i regularnie szkolonych.

Liderzy tej branży posiadają polisę ubezpieczeniową w wysokości 1 mln zł na każdorazowe sprzątanie. Firma Moppy.pl bierze odpowiedzialność za powstałe szkody, takie jak zniszczenie sprzętu lub elementów wykończeniowych wnętrza, powstałych z winy osoby sprzątającej.

Internet w służbie czystości? Czemu nie!

Wykorzystując przejrzysty i łatwy w obsłudze serwis online, sprzątanie biur można zlecić z dowolnego miejsca, o dogodnej dla nas porze. Równie prosto dokonamy płatności, rozliczając się za pomocą serwisu Przelewy24 lub płacąc kartą kredytową. Dla spełnienia oczekiwań osób zainteresowanych usługą sprzątania biur, uruchomiono obsługę klienta dostępną przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8-22. Dzięki temu możemy błyskawicznie uzyskać pomoc w problematycznych sytuacjach i oczekiwać odpowiedzi na każde zapytanie. Szukasz partnera dla swojego biznesu? Zapewnij sobie wsparcie sprawdzonej firmy sprzątającej.

Materiał zewnętrzny