Niedziela, 28 lutego 2021

imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

RSS

Popołudnie z sąsiadem, ale najpierw premierowy spacer "łącznikiem" do Rodzinnego Parku Rozrywki

13.07.2018 08:40 | 4 komentarze | mak

14 lipca (sobota) w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się impreza "Popołudnie z Sąsiadem i Unią Europejską". W programie m.in. występ kabaretu.

Popołudnie z sąsiadem, ale najpierw premierowy spacer "łącznikiem" do Rodzinnego Parku Rozrywki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wydarzenie, przy wsparciu miasta, organizuje Spółdzielnia Mieszkaniowa "ROW" w Wodzisławiu Śląskim.

Imprezę o godz. 16.00 zainicjuje uroczyste przejście nowo wybudowaną ściężką pieszo-rowerową, tzw. "łącznikiem", dzięki któremu mieszkańcy w ułatwiony sposób będą mogli przemieszczać się pomiędzy Starym Miastem i Rodzinnym Parkiem Rozrywki. Uczestnicy wyruszą z wodzisławskiego rynku.

Na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki od godz. 16.15 na uczestników wydarzenia będzie czekał szereg atrakcji, m.in. występy artystyczne młodzieży, stoiska tematyczne, gry, konkursy o tematyce europejskiej z nagrodami czy pokaz pirotechniczny.

Dla najmłodszych mieszkańców miasta zaplanowano m.in. dmuchany zamek oraz miejsce, w którym animatorzy będą malowali twarze. Nie zabraknie również zabaw tanecznych i baniek mydlanych.

Zwieńczeniem "Popołudnia z Sąsiadem i Unią Europejską" będzie występ krakowskiego kabaretu - Formacji Chatelet (godz. 19.00) oraz muzyczne widowisko w wykonaniu Mariusza Kalagi i jego zespołu (godz. 20.00).

fot. Adam Gottscholl