Czwartek, 21 marca 2019

imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja

RSS

Nowe miejsce relaksu nad Zalewem Rybnickim

03.07.2018 09:31 | 16 komentarzy | kama

Tereny zielone nad Zalewem Rybnickim są dobrze znane wszystkim rybniczanom, a w okresie letnim cieszą się jeszcze większą popularnością. Teraz powstało tam miejsce, w którym każdy może na chwilę się zrelaksować.

Nowe miejsce relaksu nad Zalewem Rybnickim
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

„Mito tito” to niedawno otwarty bar letni, mieszczący się na terenach zielonych nad Zalewem Rybnickim. Miejsce to jest wzorowane na kulturze Tiki, nawiązującej do klimatu egzotycznych wysp Polinezji. Nikogo nie powinien więc dziwić piasek, palma, egzotyczny wystrój czy też równie egzotyczne napoje.

Miejsce to dobrze nadaje się na letni wypoczynek. W słonecznym tygodniu czas mogą spędzić tam m.in. rowerzyści, którzy chcą zrobić sobie przerwę w podróży czy też rodziny z dziećmi. Najmłodsi mogą skorzystać chociażby z uroków mini plaży. W weekend „Mito tito” staje się natomiast miejscem rozrywki.

Ciekawa lokalizacja i niecodzienny klimat sprawiają, że „Mito tito” cieszy się dużą popularnością. Miejsce to było jedną z atrakcji podczas Music's Energy Festivalu, który odbył się w dniach 8-9 czerwca nad Zalewem Rynickim. W dniach oficjalnego otwarcia 15 i 16 czerwca frekwencja również dopisała. Nie dziwi więc fakt, że w okresie letnim będą odbywały się tam różne ciekawe wydarzenia, w tym m.in. impreza z proszkami UV czy też mini-festiwal polskich i holenderskich DJ-ów. Już w najbliższy czwartek zagrają tam natomiast zespoły Insblake i Fanches. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Fot. Kamil Feczko