Sobota, 16 lutego 2019

imieniny: Danuty, Julianny, Daniela

RSS

Znajdź zatrudnienie dzięki pośrednictwu pracy!

02.07.2018 20:15 | 0 komentarzy | (q)

Szukanie pracy potrafi być czasochłonne i mało satysfakcjonujące. Choć coraz więcej mówi się o wakatach czekających na obsadzenie, nie zawsze mowa jest o branżach budzących nasze zainteresowanie. Co więcej, czasem pracowników brakuje w firmach, w których nikt nie chciałby pracować z uwagi na niekorzystne warunki lub złe opinie na ich temat. Jak zatem zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie? Odpowiedzią może być pośrednictwo pracy.

Znajdź zatrudnienie dzięki pośrednictwu pracy!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nowi pośrednicy, nowe możliwości

Pośrednictwo pracy we współczesnym wydaniu to przede wszystkim troska o zadowolenie każdej ze stron porozumienia. Firma poszukująca pracowników nie musi więc obawiać się, że pośrednik zaproponuje jej osoby przypadkowe, które trudno będzie przeszkolić i które nie będą sobie radzić najlepiej z powierzanymi im zadaniami. Z kolei sami kandydaci na pracowników mogą liczyć nie tylko na ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego, ale przede wszystkim – na zarobki na tyle atrakcyjne, aby nie zastanawiać się już nad zmianą zatrudnienia.

Pośrednicy pracy troszczą się także o wzajemne relacje pracowników i firm, w których wykonują oni swoje obowiązki. Pomagają w regulowaniu kwestii prawnych, nie pozwalają sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia odnoszące się do kwestii płacowych i pośredniczą w ewentualnych sporach. Osoba zatrudniona nie musi więc obawiać się, że jej prawa będą respektowane wybiórczo, a jej głos będzie przez każdego ignorowany.

Spróbuj i przekonaj się, że warto!

Polski rynek charakteryzuje się coraz niższą stopą bezrobocia. Pracy nie brakuje zarówno dla specjalistów, jak i dla osób, które dopiero nabywają doświadczenie. O wielu ofertach mogłeś nie słyszeć właśnie dlatego, że firma nie rekrutuje samodzielnie, ale poprzez pośrednika. Nie zastanawiają się więc, czy istnienie praca dla Ciebie. Wykonaj pierwszy krok i zapoznaj się z tym, co może Ci zaoferować pośrednictwo pracy ATERIMA. Być może już wkrótce będziesz się cieszyć z ciekawej pracy, wysokiej pensji i pewności, jaką daje stabilne zatrudnienie! Przekonaj się o tym osobiście.

Materiał zewnętrzny