Sobota, 5 grudnia 2020

imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

RSS

Patrol

Epidemia koronawirusa:

Rybniccy kryminalni poszukują sprawcy uszkodzenia ciała

20.06.2018 15:00 | 0 komentarzy | acz

Rybniccy śledczy poszukują sprawcy uszkodzenia ciała. Jego wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu miejskiego.

Rybniccy kryminalni poszukują sprawcy uszkodzenia ciała
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło w maju br. przy ulicy Zamkowej w Rybniku. Jak wynika z ustaleń policjantów, mężczyzna uderzył pokrzywdzonego szklaną butelką w tył głowy, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa uszkodzenia ciała. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach i filmie oraz osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.