Sobota, 16 lutego 2019

imieniny: Danuty, Julianny, Daniela

RSS

Kultura

Na Oldies Festival do Ostrawy przyjedzie Masterboy!

08.06.2018 13:00 | 0 komentarzy | MK

Nawet po dwudziestu latach, wiele fanów disco przebojów pamięta piosenki „Feel the Heat of the Night“, „Anybody“, „I Got to Give It Up“  i ich wykonawców czyli niemieckiej grupy eurodance Masterboy. Ta znana grupa pojawi na tegorocznym Oldies Festivalu w Ostrawie wraz z piosenkarką Beatrix Delgado.

Na Oldies Festival do Ostrawy przyjedzie Masterboy!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Masterboy z chęcią zgodził się na udział w czwartej edycji Oldies Festivalu. - Nie było to trudne, by zaprosić tych znanych wykonawców na Oldies Festival. Wystarczyło znaleźć kontakt w Internecie i dotrzeć do nich. O Oldies Festiwalu słyszeli od innych wykonawców, którzy odwiedzali nas w poprzednich latach – mówi  dyrektor festiwalu Jan Válek.

Tegoroczny Oldies Festival odbędzie się w sobotę 16 czerwca, w Ostrawie na terenie Dolnych Vítkovic. W tym roku wystąpi siedem grup popularnych w latach 90. ubiegłego wieku. Oprócz Masterboy & Beatrix Delgado będą to również: Pharao, Real McCoy, Sin with Sebastian, Maxx, DJ Quicksilver i grupa E-Rotic.  Podczas tegorocznej edycji będzie również można zdobyć autografy wykonawców.

Bilety są do nabycia on-line www.ticketstream.cz.

Więcej informacji o festiwalu na www.oldiesfestival.cz.

Materiał zewnętrzny