TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Słoneczna aura chyba zaszkodziła kilku zespołom, bo z niewiadomych przyczyn oddały swoje mecze walkowerami. Dobrze, że inne drużyny nie myślą jeszcze o piłkarskich wakacjach i regularnie wybiegają na boiska. Sprawdź bieżące wyniki, aktualne tabele oraz zapowiedzi najbliższych spotkań.
Trampkarze C1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki X kolejki (26.05.2018)
- Jedłownik – Gorzyce 3:3 (2:2)
- Rymer Rybnik – Świerklany 3:4 (0:2)
- Żory II – Forteca Świerklany 1:6 (0:4)
- Gołkowice – ROW Rybnik II 5:4 (3:2)
Wynik zaległego meczu VIII kolejki (23.05.2018)
- Jedłownik – Świerklany 2:2 (2:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Żory II | 10 | 23 | 48:13 |
2. | Jedłownik | 10 | 23 | 41:12 |
3. | Forteca Świerklany | 10 | 17 | 34:22 |
4. | Świerklany | 10 | 17 | 21:17 |
5. | Gorzyce | 10 | 14 | 36:29 |
6. | Gołkowice | 10 | 13 | 23:46 |
7. | ROW Rybnik II | 10 | 3 | 13:42 |
8. | Rymer Rybnik | 10 | 2 | 17:52 |
Zapowiedź XI kolejki (29/30.05.2018)
Świerklany – Forteca Świerklany (wt 17:00), Jedłownik – Żory II (śr 17:00), ROW Rybnik II – Rymer Rybnik (śr 17:00), Gorzyce – Gołkowice (śr 17:00).
Zapowiedź XII kolejki (02/04.06.2018)
Gołkowice – Jedłownik (sb 10:00), Rymer Rybnik – Gorzyce (sb 10:00), Forteca Świerklany – ROW Rybnik II (sb 10:00), Żory II – Świerklany (pn 17:00).
Trampkarze C1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (24/28.05.2018)
- Rudy – Gaszowice 8:0 (4:0)
- Rudnik – Borucin 5:4 (2:2)
- Markowice – Gracz Lyski 0:16 (0:8)
- Studzienna – Krzanowice (pn 17:00)
Wynik przełożonego meczu XI kolejki (22.05.2018)
- Rudnik – Krzanowice 3:5 (2:2)
Wynik zaległego meczu III kolejki (22.05.2018)
- Studzienna – Gaszowice 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Gracz Lyski | 9 | 25 | 65:8 |
2. | Rudy | 9 | 23 | 34:8 |
3. | Krzanowice | 9 | 21 | 35:10 |
4. | Rudnik | 10 | 13 | 38:27 |
5. | Borucin | 9 | 12 | 38:24 |
6. | Studzienna | 8 | 6 | 22:43 |
7. | Markowice | 9 | 4 | 5:71 |
8. | Gaszowice | 9 | 1 | 9:53 |
Zapowiedź X kolejki (01/02.06.2018)
Krzanowice – Markowice (pt 16:00), Borucin – Rudy (sb 10:00), Gaszowice – Studzienna (sb 10:00), Gracz Lyski – Rudnik (sb 10:00).
Trampkarze C1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki X kolejki (26.05.2018)
- Chwałowice – Baranowice 3:2 (1:0)
- Orzepowice – Jastrzębie-Bzie 1:0 (0:0)
- Książenice – Rój 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
- Rogoźna – Skrzyszów 0:3 (wo) drużyna gospodarzy nie stawiła się na mecz
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Skrzyszów | 10 | 22 | 36:28 |
2. | Orzepowice | 10 | 20 | 29:20 |
3. | Chwałowice | 10 | 16 | 24:15 |
4. | Rój | 10 | 13 | 20:20 |
5. | Jastrzębie-Bzie | 10 | 13 | 20:24 |
6. | Baranowice | 10 | 12 | 19:18 |
7. | Książenice | 10 | 10 | 29:33 |
8. | Rogoźna | 10 | 5 | 18:37 |
Zapowiedź XI kolejki (30.05.2018)
Chwałowice – Orzepowice (śr 17:00), Baranowice – Książenice (śr 17:00), Rój – Rogoźna (śr 17:00), Jastrzębie-Bzie – Skrzyszów (mecz przełożony na 06.06.2018, śr 17:00).
Zapowiedź XII kolejki (02.06.2018)
Książenice – Chwałowice (sb 10:00), Rogoźna – Baranowice (sb 10:00), Jastrzębie-Bzie – Rój (sb 10:00), Orzepowice – Skrzyszów (sb 15:30).