Sobota, 5 grudnia 2020

imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

RSS

Patrol

Epidemia koronawirusa:

Tata z synem kradli w markecie

21.05.2018 11:32 | 0 komentarzy | acz

Maszynki do golenia padły łupem dwóch mężczyzn, którzy w miniony weekend zostali przyłapani "na gorącym" przez pracowników ochrony w centrum handlowym w Żorach.

Tata z synem kradli w markecie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W piątek przed 15.00 policjanci zostali poproszeni o interwencję w centrum handlowym. Wezwali ich ochroniarze, którzy przyłapali dwóch mężczyzn na kradzieży maszynek do golenia. Podczas legitymowania nastolatek podał jednak fałszywe dane - nie swoje, a młodszego brata.

Czujni stróże prawa wykryli kłamstwo i udowodnili, że to nie on przed nimi stoi. 19-latek podał się za młodszego brata, gdyż oprócz kradzieży sklepowej miał na sumieniu zdecydowanie poważniejsze przewinienie.

We wrześniu ubiegłego roku włamał się do domu swojego ojca i wyniósł z niego laptopa oraz aparat cyfrowy. 37-letni ojciec, podobnie jak jego syn za kradzież sklepową został ukarany mandatem karnym. 19-latek dostał ponadto mandat za wprowadzenie w błąd policjantów, a później usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem na szkodę ojca. Wkrótce stanie przed sądem, grozi mu nawet do 10 lat za kratkami.