Rydułtowy pokonały Rachowice [ZDJĘCIA]

W sobotę na stadionie w Rydułtowach odbył się mecz 26 kolejki klasy okręgowej. Miejscowy klub pokonał na swoim boisku przeciwników z Rachowic 4:3.

Spotkanie w Rydułtowach było bardzo wyrównane. Pierwsza bramka na konto gospodarzy padła w 10 minucie. Rywale bardzo szybko odpowiedzieli i już w 12 minucie wyrównali wynik. Na kolejne bramki widzowie musieli poczekać do końcówki pierwszej połowy. Najpierw dla Rydułtów w siatkę strzelił Artur Mościcki, a minutę później dla gości Igor Leszczyński. Remis tym razem trwał tylko kilka minut, ponieważ swoją drugą bramkę strzelił Krzysztof Śleziak dając prowadzenie Rydułtowom w pierwszej połowie. W drugiej części spotkania Mateusz Kołodziejczyk powiększył przewagę swojej drużyny w 58 minucie. Podopieczni Adama Piechockiego pomimo wielu sytuacji nie potrafili umieścić piłki w bramce przeciwników. W doliczonym czasie Tomasz Czech strzelił jeszcze jednego gola dla Rachowic. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3 dla Naprzodu Rydułtowy.

KS Naprzód Rydułtowy - KS 94 Rachowice 4:3 (3:2)

Bramki: Krzysztof Śleziak 10.,40., Artur Mościcki 36., Mateusz Kołodziejczyk 58. - Tomasz Czech 12.,90+2., Igor Leszczyński 37.

Sędziowali: Dawid Cieślok, Tomasz Parzonka, Tomasz Szczepanik.

Rydułtowy: Kamil Jurecki, Rafał Kotala, Patryk Margeciok, Paweł Kubecki, Patryk Bielica (90. Jakub Troszka), Marcin Tlon (82. Kacper Grybos), Kamil Elias, Grzegorz Brzoska, Łukasz Handschuh (46. Mateusz Kołodziejczyk), Krzysztof Śleziak (72. Dawid Zatylny), Artur Mościcki (75. Piotr Buliński). Trener: Mieczysław Masłowski.

Rachowice: Dawid Szulc, Jacek Kęsik, Paweł Zjeżdżałka (46. Mariusz Sosna), Leszek Niewiarowski, Piotr Zieliński, Tomasz Parfieńczyk, Igor Leszczyński, Karol Zdunek (58. Bartłomiej Paduch), Artur Łopatka (65. Adam Piechocki), Bartosz Sopel, Tomasz Czech. Trener: Adam Piechocki.