Wtorek, 22 października 2019

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

Kultura

Jak sprawdzić oprocentowanie kredytu? Biblioteka zaprasza na zajęcia

16.04.2018 12:37 | 0 komentarzy | ż

Jak założyć elektroniczne konto w banku, w jaki sposób sprawdzić oprocentowanie kredytu i jak skutecznie zarządzać domowym budżetem? W raciborskiej bibliotece rusza właśnie nabór na kurs „O finansach…w bibliotece” adresowany do osób po 50 roku życia. Zapisy do 30 kwietnia.

Jak sprawdzić oprocentowanie kredytu? Biblioteka zaprasza na zajęcia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

„O finansach… w bibliotece” to projekt Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej dzięki któremu tysiące osób po 50. roku życia zaprzyjaźnia się ze światem finansów w bibliotekach publicznych. Do tej pory w przedsięwzięciu wzięło udział 370 bibliotek i prawie 8500 mieszkańców w całej Polsce.

W trakcie kursu uczestnicy nauczą się, jak korzystać z bankowości elektronicznej, przekonają się, w jaki sposób racjonalnie planować swoje domowe wydatki i jak inwestować zaoszczędzone pieniądze oraz zdobędą nowe umiejętności związane z korzystaniem z komputerów i Internetu.

Zapisy na kurs przyjmowane są do końca kwietnia w Sekretariacie biblioteki przy ul. Kasprowicza 12. Liczba miejsc ograniczona. Kurs będzie realizowany w maju i czerwcu br.

źródło: MiPBP w Raciborzu