Niedziela, 25 października 2020

imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora

RSS

Znów wypowiedzenie w wodzisławskim szpitalu. Zrezygnował wicedyrektor

04.04.2018 10:41 | 8 komentarzy | mak

Zastępca dyrektora do spraw lecznictwa szpitala w Wodzisławiu i Rydułtowach Sławomir Święchowicz złożył wypowiedzenie. Nie podał powodu swojej decyzji.

Znów wypowiedzenie w wodzisławskim szpitalu. Zrezygnował wicedyrektor
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wicedyrektor Sławomir Święchowicz złożył wypowiedzenie umowy o pracę 29 marca (w czwartek). Okres wypowiedzenia upłynie 30 kwietnia.

Dyrektor szpitala Dorota Kowalska przyjęła wypowiedzenie swojego zastępcy. Doszło do porozumienia, zgodnie z którym Sławomir Święchowicz został zwolniony z obowiązku świadczenia pracy.

Sławomira Święchowicza zastępuje obecnie lekarz Janusz Tkocz. Później trzeba będzie ogłosić konkurs, który pozwoli wyłonić nowego zastępcę dyrektora do spraw lecznictwa.

Przypomnijmy, że Sławomir Święchowicz został wybrany w konkursie. Wówczas o stanowisko zastępcy dyrektora szpitala ds. lecznictwa starały się trzy osoby. Lekarz został zatrudniony na okres 6 lat, czyli od 1 marca ubiegłego roku do 28 lutego 2023 roku, jednak teraz zrezygnował. Jest specjalistą ortopedii i traumatologii. Ukończył też studia podyplomowe w zakresie zarządzania placówkami służby zdrowia.